شماره روزنامه ۵۵۲۵
|
آرشیو روزنامه شماره ۵۵۲۵ دنیای اقتصاد

اخبار کدال - روزنامه شماره ۵۵۲۵

 • مسیر احتمالی یک سیمانی

  دنیای اقتصاد - حسین تقی‌نژاد: شرکت سیمان فارس در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و فعالیت خود را به‌عنوان یکی از واحدهای تولیدی شرکت سیمان فارس و خوزستان آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت به‌عنوان شرکت فرعی سیمان فارس و خوزستان اقدام به تولید سیمان می‌کند. شرکت بالا دستی نهایی سیمان فارس، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی است. سیمان فارس دارای ظرفیت اسمی تولید ۷۵۷‌هزار و ۵۰۰تن کلینکر در سال و ظرفیت عملی تولید سالانه شرکت معادل ۶۰۰‌هزار تن کلینکر است.
 • ریزش بورس با اعتقاد به حصول توافق

  محسن احمدی کارشناس بازار سرمایه
  شکست مذاکرات بین‌المللی با فرض عدم‌حصول توافق یا ورود مجدد به دوره فرسایش به دلیل افزایش سطح عدم‌اطمینان و رشد ریسک سیستماتیک بازار سرمایه، رویدادی است که برای سرمایه‌گذاران مطلوب ارزیابی نخواهد شد.
 • صندوق‌های سرمایه‌گذاری گزینه‌‌‌ مناسب برای مقابله با تورم

  دنیای‌اقتصاد: دارندگان پس‌‌‌اندازهای کوچک و بزرگ با سرمایه‌گذاری در انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌‌‌توانند از دارایی‌‌‌های خود در مقابل تورم محافظت کنند. رئیس شورای سیاستگذاری همایش «سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای مقابله با تورم» با بیان این مطلب به خبرنگار FINCO گفت: در این همایش ضمن تشریح کارکرد انواع مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری، عامه‌‌‌ مردم با نحوه‌‌‌ سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها آشنا می‌شوند.
 • افشا - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

  «خاور»: شرکت ایران‌خودرو دیزل، اعلام کرد پیرو اخذ کلیه مجوز‌های قانونی موردنیاز برای تولید کشنده فوتون H۵ از وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد که در نهایت به صدور مجوز‌های قانونی منجر شده است، جلسه هیات مدیره ایران‌خودرو روز دوشنبه ۲۴ مردادماه تشکیل و مقرر شد اقدامات لازم برای تولید محصول کشنده H۵ انجام شود. همچنین مقرر شد متناسب با برنامه تولید، پس از اخذ مجوز پیش‌فروش از وزارت صمت، نسبت به فروش محصول اقدام کند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر
مدیران خودرو