علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز مجلس این تذاکرات کتبی را به شرح ذیل قرائت کرد.

عین الله شریف پور به وزیر دادگستری: آقای وزیر چرا وضعیت استخدامی کادر اداری بیش از ۷۶۰۰ نفر از قبول شدگان سال ۹۶ تعیین تکلیف نمی‌شود؟

محمد فیضی به وزیر علوم: چرا وزارت علوم جلوی خودسری دانشگاه تهران در دریافت شهریه از مربیان پذیرفته شده در آزمون سراسری در مقطع دکترا را نمی‌گیر؟

محمد مهمدی زاهدی به وزیر آموزش و پرورش: متأسفانه وضعیت اقتصادی معلمین مدارس غیر انتفاعی وخیم است. قانون مربوطه اجرایی شود.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و روح الله حضرت پور به رئیس جمهور: تسریع در احداث مدارس دولتی در استان آذربایجان غربی.

محمد قمی به رئیس جمهور: دستور تأمین آب شرب پاکدشت و روستاها مورد توجه قرار گیرد، به وزیر نیرو: تأمین آب شرب پاکدشت و روستاها، به وزیر بهداشت: تجهیز بیمارستان شهدای پاکدشت از نظر تجهیزات ام آر ای و سی تی اسکن.

صباغیان به وزیر کار: چرا اجرای قانون کار در قرارداد حقوق دستمزد و بیمه برای برخی مشاغل و برخی کارگران اجرا نمی‌شود؟ به وزیر بهداشت: چرا نظارت مناسبی در بسته بندی مواد غذایی صورت نمی‌گیرد؟

نادر قاضی پور و علیرضا محجوب و روح الله حضرت پور به وزیر کشاورزی: تسریع در اجرایی ماده ۹۶ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در تأمین زمین برای توسعه اماکن فضاهای ورزشی روستایی، به وزیر اقتصاد و وزیر نفت و وزیر راه: تسریع در حل مشکل قیر شرکت‌های راهسازی کشور.

صباغیان به وزیر کشاورزی: چرا نظارت مناسبی بر محصولات تراریخته وجود ندارد؟ چرا خاک که یکی از منابع با ارزش و ضروری برای کشور است توسط افراد سودجو به صورت قاچاق یا رسمی در قالب صادرات گل و گیاه و یا محصولات غیرفلزی به کشورهای حاشیه خلیج فارس فرستاده می‌شود؟

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند