شماره روزنامه ۵۹۵۹
|
آرشیو روزنامه شماره ۵۹۵۹ دنیای اقتصاد

اخبار گردشگری - استان‌ها - روزنامه شماره ۵۹۵۹

  • پنج‌ستاره‌ها آزاد می‏‏‌شوند؟

    دنیای اقتصاد- فاطمه باباخانی: دستور کار صدو نوزدهمین نشست شـورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به موضوعی اختصاص داشت که به حوزه گردشگری مربوط می‌‌‌شد؛ قیمت‌گذاری قطارهای مسافری پنج‌ستاره! بر اساس توافقات این شورا افزایش قیمت بلیت این قطارها به سال ۱۴۰۳ موکول شد، در عین حال نرخی که در این جلسه پیشنهاد شده تغییر قیمت را در سال آتی نشان می‌دهد. این موضوع چه تاثیری بر گردشگری خواهد داشت؟ و آیا به کاهش سفر با این قطارها منجر نمی‌شود؟
  • لزوم توجه به معماری اصیل در توسعه شهری

    دنیای‌اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری: مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه گفت: به علت عدم‌توجه به نگاه هنرمندانه معماری و شهرسازی در بسیاری از مواقع شاهد مصرف بی‌‌‌رویه انرژی و برهم زدن شرایط طبیعی و لطمه زدن به اکوسیستم شهرها بوده‌‌‌ایم. امیر‌رضا همایون‌دولتشاهی گفت: اهالی رسانه می‌توانند با بیان ساده و قابل درک در این حوزه مطالبه‌‌‌گری را بر اساس هنر و فرهنگ اصیل و ارزشمند معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی در سیما، منظر و کالبد شهری رواج دهند.
  • توزیع ۱۰۳‌هزار تن کود یارانه‌‌‌ای بین کشاورزان گلستانی

    دنیای‌اقتصاد - گرگان: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان گفت: ۷۰‌درصد کود‌‌‌های یارانه‌‌‌ای در قالب یارانه و حمایت دولت پرداخت می‌شود و کشاورز تنها ۳۰‌درصد بهای آن را می‌‌‌پردازد. سیدصمد ضیائی با اشاره به آخرین برنامه‌‌‌های صورت‌گرفته در حوزه تامین کودهای ازته (اوره) اظهار کرد: بنابر توافق با شرکت‌های پتروشیمی، در ۱۱ ماه سال‌جاری ۱۰۷‌هزار و ۵۲۴ تن کود تحویل گرفتیم که ۱۰۳‌هزار و ۱۳۰ تن آن را به شبکه توزیع تزریق کردیم.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر