آرشیو روزنامه شماره ۵۳۶۶ دنیای اقتصاد

اخبار گردشگری - استان‌ها - روزنامه شماره ۵۳۶۶

 • مسافرت قطاری به «شمال» چه هیجانی دارد؟

  دنیای‌اقتصاد : فاطمه باباخانی: در فصل زمستان که مه گرفتگی، ‌‌‌ لغزندگی و‌هزار مشکل دیگر سفر با وسیله نقلیه شخصی یا اتوبوس را دشوار می‌کند‌‌‌، به نظر می‌رسد قطار گزینه امنی برای گردشگری باشد. قطار راحتی وسیله نقلیه شخصی را هم دارد، ‌‌‌ به این معنا که یک خانواده می‌تواند کوپه‌‌‌ای را به عنوان یک فضای شخصی در اختیار داشته باشد.
 • بررسی مشکلات تولید و تجارت در کرمانشاه در اتاق بازرگانی

  دنیای‌اقتصاد- کرمانشاه - الهام اکبری: در نشستی با حضور رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و فعالان اقتصادی مشکلات بخش تولید و تجارت استان بررسی شد. کیوان کاشفی اظهار کرد: امروز کشور با مشکلات عدیده‌‌‌ای مواجه است که بخشی از آن ناشی از مسائل بین‌المللی و تحریم‌ها و بخشی ناشی از خودتحریمی‌‌‌های داخلی است. وی مسائل ارزی را یکی از مهم‌ترین چالش‌های دولت برشمرد که به واسطه آن فشار مضاعفی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات به تجارت و صادرکنندگان وارد شده است.
 • خسارت ۱۵۳ میلیارد ریالی رمزارزها به شبکه برق خراسان رضوی

  دنياي اقتصاد - مشهد: مسوول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: استخراج غیرقانونی رمزارزها از محل کشف۳ هزار و ۶۳۲ دستگاه ماینر حدود ۱۵۳ میلیارد ریال به این شرکت خسارت وارد کرد.
 • پیشرفت ۸۰‌درصدی اسکله‌‌‌های گردشگری بندرخرمشهر

  دنیای‌اقتصاد- اهواز - محمد علاف‌پور: مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: طرح احداث چهار اسکله‌‌‌ گردشگری بندرخرمشهر در رودخانه کارون به منظور توسعه زیرساخت‌‌‌های گردشگری در این شهرستان تاکنون ۸۰‌درصد پیشرفت داشته است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر