آرشیو روزنامه شماره ۵۳۶۸ دنیای اقتصاد

اخبار گردشگری - استان‌ها - روزنامه شماره ۵۳۶۸

 • زلزله اُمیکرونی در سفرهای ژانویه

  دنیای‌اقتصاد: شیوع سویه جدید کرونا، سفرها در سال جدید را با چالش مواجه کرده و به‌رغم افزایش چشمگیر رزرو سفرها برای تعطیلات کریسمس تا مارس ۲۰۲۲، در آستانه سال نو بسیاری از سفرها لغو یا تعلیق شدند. کشف نوع جدید کووید-۱۹ با نام «اُمیکرون» صنعت سفر و گردشگری را تکان داد و تاثیری مستقیمی بر تعطیلات سال نو میلادی گذاشته است که با وجود رزروهای چشمگیر سفر برای تعطیلات، با بازگشت مجدد محدودیت‌ها، سفرها به وضعیت سال گذشته نزدیک شد.
 • مُهر ثبت ملی بر ۱۷ اثر موزه آستان قدس رضوی

  دنیای‌اقتصاد - مشهد: رئیس سازمان کتابخانه‌‌‌ها، موزه‌‌‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: ۱۷ اثر از مجموعه آثاری که در موزه‌‌‌های آستان قدس رضوی نگهداری می‌شود، در فهرست آثار تاریخی- فرهنگی ملی به ثبت رسیده است.
 • واگذاری فیبر دسترسی به مشتریان تجاری در مخابرات گرگان

  دنياي اقتصاد - گرگان: با هدف تشریح کمپین واگذاری فیبر دسترسی به مشتریان تجاری در مخابرات منطقه گلستان جلسه‌‌ای با تعدادی از مدیران IT سازمان‌ها و نمایندگان موسسات تجاری تشکیل شد. غلامعلی شهمرادی، مدیر مخابرات منطقه گلستان در این نشست با برشمردن اهمیت ارتباطات در شرایط کنونی و آینده، بر ضرورت تجهیز سرویس‌‌های ارتباطی به روز برای بخش‌های مختلف تاکید کرد و افزود: وظیفه مخابرات تامین زیرساخت‌‌های ارتباطی مناسب برای مشتریان و متقاضیان است.
 • فارس پیشتاز اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان

  دنیای‌اقتصاد- شیراز - محمد صداقت: مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با اشاره به وضعیت نامطلوب و ناهنجاری دوران کرونا و نیز هنجار‌سازی در آموزش و پرورش اعلام کرد: در تلاش هستیم پیشتاز اجرای طرح رتبه‌‌‌بندی فرهنگیان در کشور باشیم.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر