عصبانیت ترامپ از رای دادگاه و قاضی پرونده اتهامی خود

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق و نامزد کنونی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا پس از اینکه او را به دستکاری اسناد تجاری به منظور نفوذ در انتخابات ۲۰۱۶ در پرونده پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن مجرم اعلام کرد، گفت: ما یک قاضی جنجالی داریم و محاکمه من عادلانه نبود. روند دادگاهی من فاسد بود و ما خواستار تغییر قاضی جنجالی در نیویورک شدیم.

الجزیره گزارش داد، ترامپ در ادامه افزود: هیچ نامزد سیاسی در معرض آنچه من قرار گرفتم، قرار نگرفته است و ما یک رئیس جمهور فاشیست داریم. من سوابق تجاری را جعل نکردم و اتهامات علیه من دروغ است. مبلغی که به یک شخص پرداخت کردم، قانونی انجام شد و تخلف قانونی نداشت. این یک محاکمه فاسد است و در زمانی برگزار می شود که من در نظرسنجی ها از بایدن جلوتر هستم.

وی تصریح کرد: ما در یک کشور فاشیستی زندگی می کنیم. کسانی هستند که پس از نامزدی من برای ریاست جمهوری تصمیم گرفتند این پرونده را علیه من احیا کنند. این یک توطئه است و من علیه این حکم فرجام‌خواهی خواهم کرد. ما با یک دولت فاسد در کشوری فاسد روبرو هستیم.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا با اینکه از حمایت گسترده حزب جمهوری‌خواه برخوردار است، گفت: ما به این مبارزه ادامه خواهیم داد تا دوباره عظمت را به امریکا بازگردانیم. دولت بایدن برخلاف منافع آمریکا کار می کند و افرادی هستند که به کشور ما می آیند و سوابق تروریسم و ​​جنایت دارند.

دونالد ترامپ در پایان گفت: پنج نوامبر روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، مهمترین روز در تاریخ ایالات متحده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.