به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت سکه بهار آزادی امروز افزایش پیدا کرد، اما قیمت طلای ۱۸ عیار کاهش پیدا کرد.

قیمت طلا، سکه و دلار

قیمت دلار در بازار تهران امروز

قیمت دلار در بازار امروز تهران، برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو شد، به طوری که دلار در بازار امروز تهران، که 2 روز پیش تا 13,950 (سیزده هزار و نهصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه 24 فروردین 1398 مصادف با 13 آوریل 2019 - با کاهش 1.08 درصدی به 13,800 (سیزده هزار و هشتصد ) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی

امروز دلار مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که دلار که ۲ روز پیش تا ۱۳,۷۳۱ (سیزده هزار و هفتصد و سی و یک ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ مصادف با ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۹۶ درصدی به ۱۳,۶۰۰ (سیزده هزار و ششصد ) تومان رسید.

قیمت یورو

قیمت یورو، امروز به ۱۵,۴۰۹ (پانزده هزار و چهارصد و نه ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۸۹ درصدی داشت.

آخرین سایر ارزها

قیمت پوند امروز با کاهش ۱.۱ درصدی، به ۱۷,۷۹۰ (هفده هزار و هفتصد و نود ) تومان رسید.

درهم امارات ۳,۷۰۳ (سه هزار و هفتصد و سه ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۵۸ (دو هزار و سیصد و پنجاه و هشت ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۲۰۵ (ده هزار و دویست و پنج ) تومان، رینگیت مالزی ۳,۳۰۸ (سه هزار و سیصد و هشت ) تومان، بات تایلند ۴۲۸ (چهارصد و بیست و هشت) تومان، منات آذربایجان ۷,۸۸۲ (هفت هزار و هشتصد و هشتاد و دو) تومان، لاری گرجستان ۵,۰۲۸ (پنج هزار و بیست و هشت ) تومان و درام ارمنستان ۲۸ (بیست و هشت ) تومان شد.

 

آخرین نرخ اونس طلا

قیمت هر اونس طلا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۲۹۳ (یک هزار و دویست و نود و سه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ مصادف با ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۱۹ درصدی به ۱,۲۹۱ (یک هزار و دویست و نود و یک ) دلار رسید.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار و ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۳۲,۶۰۰ (چهارصد و سی و دو هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۲.۲۴ درصدی داشت و هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۲.۲۳ درصدی، از ۵۸۹,۸۰۰ (پانصد و هشتاد و نه هزار و هشتصد ) تومان به ۵۷۶,۹۰۰ (پانصد و هفتاد و شش هزار و نهصد ) تومان رسید.

قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، مانند 2 روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که سکه در بازار امروز تهران، که 2 روز پیش تا 4,830,000 (چهار میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه 24 فروردین 1398 مصادف با 13 آوریل 2019 - با کاهش 0.62 درصدی به 4,800,000 (چهار میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی و سکه امامی

امروز سکه بهار آزادی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۴,۵۴۸,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ مصادف با ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ - با رشد ۱.۰۸ درصدی به ۴,۵۹۸,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و نود و هشت هزار) تومان رسید و سکه امامی نیز، امروز به ۴,۷۶۸,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و شصت و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۱۶ درصدی داشت.

آخرین نرخ نیم سکه و ربع سکه

در بازار امروز نیم سکه نسبت به ۲ روز پیش، با ۴۰۰۰۰ تومان کاهش، ۲,۶۳۹,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و سی و نه هزار) تومان شد و ربع سکه نسبت به ۲ روز پیش، با ۴۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۶۹۹,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و نود و نه هزار) تومان شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی، امروز به ۹۲۹,۰۰۰ (نهصد و بیست و نه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۲.۱۵ درصدی داشت.

آخرین نرخ مثقال طلا

هر مثقال طلا امروز با کاهش ۲.۱۸ درصدی، از ۱,۹۱۵,۰۰۰ (یک میلیون و نهصد و پانزده هزار) تومان به ۱,۸۷۴,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و هفتاد و چهار هزار) تومان رسید.