شماره روزنامه ۴۲۷۱
|
آرشیو روزنامه شماره ۴۲۷۱ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۲۷۱

 • سیاه و سفید استاندارد‌های جدید خودرو

  دنیای اقتصاد: خودروسازان داخلی در شرایطی به ارتقای استاندارد محصولات خود ملزم شده‌اند که با توجه به اعتراضات اخیر آنها و همچنین عدم ارائه برنامه‌ای مدون برای اجرای الزامات و معرفی محصولات جایگزین، به‌نظر می‌رسد اجرای استانداردهای جدید در خودروهای داخلی عملا به محاق رفته است.دنیای اقتصاد: خودروسازان داخلی در شرایطی به ارتقای استاندارد محصولات خود ملزم شده‌اند که با توجه به اعتراضات اخیر آنها و همچنین عدم ارائه برنامه‌ای مدون برای اجرای الزامات و معرفی محصولات جایگزین، به‌نظر می‌رسد اجرای استانداردهای جدید در خودروهای داخلی عملا به محاق رفته است.
 • گران‌ترین و ارزان‌ترین خودروهای برقی جهان

  دنیای اقتصاد: تب تولید و استفاده از خودروهای برقی این روزها بسیار بالا رفته و شرکت‌های مختلف خودروسازی دنیا بخشی از برنامه‌های توسعه‌ای خود را به این مدل محصولات اختصاص داده‌اند. در چنین شرایطی، خودروسازان دنیا پیوسته به‌دنبال عرضه محصولات برقی جدید با تکنولوژی‌های پیشرفته و سرعت و پیمایش بالاتر هستند زیرا خوب می‌دانند آینده صنعت خودرو در دست مدل‌های برقی و هوشمند است.
 • فراخوان کمری‌های جدید تویوتا

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد تعدادی از تولیدات جدید خود را فراخواهد خواند. به گزارش پایگاه تخصصی موتور وان، خودروهای تویوتا کمری ۲۰۱۸ و برخی از مدل‌های جدید لکسوس مشمول این فراخوان می‌شوند.
 • ژانویه موفق فولکس‌واگن

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی فولکس‌واگن اعلام کرد در نخستین ماه سال جدید میلادی رکورد فروش تازه‌ای ثبت کرده است. به گزارش سی‌ان‌ان فولکس‌واگن در ماه ژانویه نزدیک به ۹۰۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به فروش رسانده که رکوردی جدید به‌شمار می‌آید و در مقایسه با فروش ژانویه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.
 • قابل اعتمادترین خودروها

  دنیای اقتصاد: نتیجه مطالعه «قابل‌اعتمادترین خودروهای سال ۲۰۱۸» منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری دیترویت نیوز، این مطالعه توسط موسسه معتبر آمریکایی جی‌دی پاور صورت گرفته و تولیدات برندهای مختلف خودروسازی را با توجه به تعداد خرابی‌ها در طول ۱۲ ماه گذشته مورد بررسی قرار داده است. خودروهایی که در این مطالعه بررسی شدند، همگی تولید سال ۲۰۱۵ بودند.
 • قراردادهای پسابرجامی در حال اجراست

  شاتا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه همه قراردادهای پسابرجامی در زمینه خودرو در حال اجراست، گفت: قرارداد پژو با ایران خودرو اجرایی و محصولش وارد بازار شده است.منصور معظمی افزود: تعداد تولید خودروهای پژو ۲۰۰۸ تاکنون هزار و ۵۰۰ دستگاه بوده است و خط تولید این خودرو متوقف نیست.وی در عین حال از تاخیر ۲ ماهه در عرضه پیش فروش این خودروها خبر داد و گفت: اکنون که در واپسین روزهای بهمن‌ماه قرار داریم، خودروهای آذرماه به متقاضیان عرضه می‌شود. معظمی در ادامه به قرارداد سیتروئن و سایپا اشاره و اظهار کرد: کار اجرایی این قرارداد آغاز شده است و در سه ماه دوم سال آینده وارد مدار تولید و بازار خواهد شد.
 • شرایط جدید پیش‌فروش ساندرو استپ‌وی

  روابط عمومی پارس‌خودرو: پیش‌فروش ساندرو استپ‌وی در روز چهارشنبه دوم اسفندماه انجام خواهد شد رضا سبک روح، قائم‌مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودرو‌سازی سایپا با اعلام این خبر گفت: پیش‌فروش اینترنتی ساندرو استپ‌وی روز چهارشنبه دوم اسفندماه راس ساعت ۱۰ صبح صورت خواهد گرفت. وی درباره شرایط فروش و نحوه پیش‌پرداخت افزود: در این دوره از پیش‌فروش استپ‌وی، برای مدل اتومات ۲۷ میلیون تومان و برای مدل دستی ۲۴ میلیون تومان، با موعد تحویل مهر و آبان سال آینده در نظر گرفته شده است. وی ادامه داد: محدودیت کد ملی با هدف توزیع عادلانه همانند دوره‌‌های قبل اجرا خواهد شد.

بیشتر