آرشیو روزنامه شماره ۴۶۸۹ دنیای اقتصاد

اخبار بورس کالا - روزنامه شماره ۴۶۸۹

 • ماموریت دو وزارتخانه برای اصلاح یک بخش

  محمدحسین بابالو
  دنیای اقتصاد: بازار فیزیکی محصولات کشاورزی در بورس‌کالا در روزهای اخیر خالی از عرضه است و از ۱۹ مردادماه تاکنون، حجم معاملات کشاورزی در این بازار از تقریبا صفر به قطعا صفر رسیده است.
 • افت مجدد قیمت‌های پایه محصولات پتروشیمی با دو اهرم

  دنیای اقتصاد: کاهش ۷/ ۱ درصدی قیمت دلار نیمایی به افت قیمت‌های پایه پتروشیمی‌ها در بورس‌کالا منتهی شد. روز گذشته قیمت‌های پایه محصولات پتروشیمی در بورس‌کالا با کاهش قیمت‌های جهانی و همچنین افت قیمت دلار نیمایی کاهشی اعلام شد، آن‌هم در شرایطی که اغلب گریدهای پلیمری و ترکیبات شیمیایی با افت نرخ فراگیر همراه بودند.
 • شمش فولاد کیمیا کاهش قیمت داشت

  گروه بنگاه‌ها: در معاملات روز یکشنبه سوم شهریور ماه جاری، شمش فولاد کیمیا با کاهش ۱۵۰ ریالی در هر کیلو در بازار غیررسمی عرضه شد. در این مدت، شمش و مقاطع سایر خصوصی‌ها بدون نوسان نرخ از سوی تولیدکنندگان در بازار غیررسمی مورد مبادله قرار گرفت.
 • هفته دولت؛ آغازگر حرکتی نو در بخش معدن

  خداداد غریب‌پور معاون وزیر و رئیس هیات‌عامل ایمیدرو
  سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران،‌ هفته دولت در سال‌جاری را آغازگر حرکتی جدید برای تحقق اهداف بخش معدن و صنایع معدنی می‌داند. این سازمان در واقع امروزه تمرکز ویژه‌ای بر امور راهبری پیدا کرده است و این مهم با بازبینی استراتژی‌های کلان «توسعه» و «توانمندسازی» در دستور کار قرار گرفته است به‌گونه‌ای‌که بتوان براساس مقتضیات و ضروریات زمان، نسبت به عملی شدن اهداف، گام‌های تازه‌ای برداشت.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر