امروزه آموزشگاه‌های زیادی برای یادگیری تمام زبان‌ها در سراسر دنیا وجود دارد که می‌توانید با در نظر گرفتن شرایطتان به یکی از آن‌ها برای آموزش مراجعه کنید.  هر یک از آموزشگاه‌های زبان ممکن است در آموزش یک زبان تخصص بیشتری داشته  باشند. پس قدم اول انتخاب زبان مورد نظرتان برای یادگیری است. ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟ پاسخ به این سوال نیاز به بررسی مواردی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

چگونه بهترین آموزشگاه زبان را انتخاب کنیم

پیش از انتخاب یک آموزشگاه زبان باید شرایط فردی خود را در نظر بگیرید و اهداف خود را از آموزش زبان مشخص کنید.

  • زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید.

  • شرایط مالی خود را برای پرداخت شهریه بررسی کنید.

  • توانایی‌های خود را برای مشخص کردن میزان تلاش و وقتی که باید برای یادگیری صرف کنید، بسنجید.

  • موقعیت مکانی برای آموزشگاه زبان خود را انتخاب کنید.

پس از در نظر گرفتن تمامی شرایط شخصی‌تان، می‌توانید به انتخاب بهترین آموزشگاه زبان بپردازید. ابتدا بررسی کنید که کدام یک از آموزشگاه‌ها تخصص بیشتری در آموزش زبان منتخب شما دارند. سپس تمام شرایط را اعم از شهریه، نحوه برگزاری کلاس‌ها، فنون و روش‌های آموزشی، کتاب‌های درسی آموزشگاه، موقعیت مکانی و میزان اعتبار اساتید آموزشگاه را مورد بررسی قرار دهید.

تطبیق تمام این شرایط با یکدیگر کار آسانی نیست. ممکن است آموزشگاه مورد نظرتان از لحاظ موقعیت مکانی یا میزان شهریه کلاس‌ها با شرایط شخصی شما سازگاری نداشته باشد.

حتی ممکن است آموزشگاه زبان معتبری در شهر محل سکونت شما وجود نداشته باشد. درصد بالایی از جمعیت کشور ما در شهر‌های کوچک ساکن هستند که دسترسی آن‌ها به آموزشگاه‌های معتبر دشوار است. پس چگونه می‌توانیم به بهترین روش زبان مورد علاقه‌مان را یاد بگیریم؟

با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی، تحصیل به روش آنلاین و  شرکت در کلاس زبان آنلاین به یکی از آسان‌ترین روش‌های آموزش تبدیل شده است. یادگیری زبان نیاز به تکرار و تمرین زیادی دارد و دسترسی به کلاس‌های حضوری برای همه امکان پذیر نیست. شما می‌توانید زبان مورد نظرتان را با استفاده از پلتفرم آنلاین لینگوتاک به راحتی آموزش ببینید.

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی لینگوتاک

پلتفرم آموزش آنلاین زبان لینگوتاک برای تمام افراد

آموزش آنلاین یکی از موضوعات داغ این روزها به ویژه در دوران کرونا است که لینگوتاک آن را با آموزش زبان آنلاین برای همه فراهم کرده است.

دیگر نگران نباشید که کودکانتان امکان شرکت در کلاس‌های حضوری زبان را ندارند. می‌توانید به راحتی آن‌ها را در وب‌سایت لینگوتاک ثبت‌نام کنید و با استفاده از انتخاب استاد و ساعت کلاس، یادگیری زبان را برایشان فراهم کنید . آموزش آنلاین زبان کودکان توسط اساتید با تجربه یکی از خدماتی است که لینگوتاک به صورت حرفه ای انجام می دهد.

آموزش آنلاین زبان کودکان

لینگوتاک محیطی ساده و قابل فهم دارد که استفاده از آن برای تمام افراد امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که شرکت در کلاس‌های آنلاین در وقت شما صرفه‌جویی خواهد کرد تا بتوانید زمان بیشتری برای مطالعه و یادگیری زبان صرف کنید. دیگر نیاز به نگرانی درباره هزینه‌های رفت‌وآمد و ترافیک ندارید. می‌توانید به راحتی در منزل به یادگیری زبان بپردازید.

کلاس‌های آنلاین لینگوتاک مقرون به صرفه هستند و اساتید این مجموعه با بررسی‌های فراوان از میان چندین مدرس زبان انتخاب شده‌اند. یکی از مزایای لینگوتاک که در کلاس‌های حضوری وجود ندارد، این است که شما می‌توانید جلسه اول آموزش خود را به صورت آزمایشی در لینگوتاک سپری کنید.

همچنین کلاس‌های خصوصی این پلتفرم نسبت به کلاس‌های حضوری بسیار کم هزینه هستند. یکی از مزایای دیگر آموزش آنلاین زبان در لینگوتاک این است که می‌توانید تمام اعضای خانواده خود را ثبت‌نام کنید، زبان مورد علاقه‌تان را  یاد بگیرید و برای تمرین بیشتر با خانواده خود در منزل به زبان مورد نظرتان صحبت کنید.

آموزش آنلاین زبان آلمانی یا انگلیسی یا هر زبان دیگه ای که بخواهید، در پلتفرم لینگوتاک توسط اساتید حرفه ای امکان پذیر  می باشد. علاوه بر زبان های مختلف، شما می توانید استادها را بر حسب مهارتی که مورد نیازتان است، انتخاب کنید. برای مثال اگر زبان انگلیسی را برای بیزینس می خواهید یا برای آمادگی در امتحان های تافل و آیلتس، این امکان برای شما وجود دارد.

همچنین اگر هم استاد زبان هستید، می توانید درخواست خود را برای تدریس در لینگوتاک ارسال کنید. لینگوتاک با داشتن اساتید زبان حرفه ای زبان های مختلف انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، عربی، ترکی استانبولی و...

تمام پشتیبانی های لازم بین زبان آموز و استاد را می کند تا بتوانید به راحتی و بی دغدغه کلاس های خود را آنلاین برگزار کنید.

منبع :  لینگوتاک 

تجربه اساتید

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند