آرشیو روزنامه شماره ۴۱۸۳ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۱۸۳

 • علامت پایان رکود صادرات

  دنیای اقتصاد: جدیدترین آمار گمرک از وضعیت تجارت ایران نشان می‌دهد که صادرات در اولین ماه پاییز ۹۶ فاصله خود از واردات را به میزان زیادی کاهش داده و به لحاظ ارزشی در مرز نزدیکی از یکدیگر قرار گرفته‌اند.
 • آخرین وضعیت اجرای طرح تعادل‌بخشی آب

  دنیای اقتصاد: هدف‌گذاری صورت گرفته در راستای صرفه‌جویی یک میلیارد متر مکعب آب با توجه به عدم همکاری وزارت جهاد کشاورزی امکان‌پذیر نیست.
 • چالش بدهی ارزی فعالان سیمان

  دنیای اقتصاد: چالش‌های موجود در صنعت سیمان موجب شد تا پنجمین نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران به مشکلات این بخش از جمله چالش‌های به وجود آمده ناشی از بازپرداخت تسهیلات ارزی اختصاص یابد.
 • مساعدت برای بخشودگی جرایم مالیاتی اصناف

  دنیای اقتصاد: معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی در پاسخ به نامه رئیس اتاق اصناف از مساعدت برای بخشودگی جرایم مالیاتی اصناف خبر داد.
 • استقبال مدیران و سرمایه‌گذاران از غرفه منطقه آزاد ماکو در «کیش اینوکس»

  گروه بنگاه‌ها: سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کیش اینوکس ۲۰۱۷ به ارائه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های این منطقه برای جذب سرمایه‌گذار پرداخت و آخرین اقدامات عمرانی این منطقه را برای سرمایه‌گذاران به نمایش گذاشت.
 • برقراری پرواز مستقیم تهران-بلگراد

  گروه بنگاه‌ها: تعاملات مثبت دولت یازدهم و دوازدهم در عرصه بین‌الملل، فرصت‌های تازه‌ای را پیش روی عرصه گردشگری قرار داده است. یکی از تازه‌ترین فرصت‌هایی که در پی نزدیک‌تر شدن اقتصاد ایران به جامعه جهانی رخ داده، برداشته شدن ویزای سفر به صربستان در قلب اروپا از سپتامبر ٢٠١٧است.

بیشتر