علی جباری در آیین افتتاح شعبه سرپرستی بیمه رازی در استان البرز با اشاره به اینکه محصول صنعت بیمه اطمینان و امنیت است، بیان ‌کرد: امروز هیچ توسعه پایداری در کشور بدون حضور موثر صنعت بیمه شکل نمی‌گیرد و امروز بیمه یکی از حوزه‌های تاثیرگذار در اقتصاد ملی است و نقش چشمگیری در بهبود و ثبات ملی ایفا می‌کند. وی با بیان اینکه امروز هیچ سرمایه‌گذاری بدون حضور بیمه اتفاق نمی‌افتد، گفت: اگر استان البرز قطب سرمایه‌گذاری و صنعتی کشور است، حضور جدی و موثر شرکت‌های بیمه کمک‌کننده توسعه پایدار است و بیمه رازی و تمامی شرکت‌ها عزم جدی دارند که بهترین خدمات را در استان البرز ارائه کنند‌. مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر معدل رشد صنعت بیمه از میانگین نرخ تورم پایین‌تر بوده است، خاطرنشان کرد: متوسط ضریب نفوذ بیمه در کشور در چند سال اخیر بین ۶/ ۲ و ۷/ ۲ متغیر بوده است و مطابق قانون برنامه ششم توسعه باید به ضریب نفوذ بیمه ۷ درصد دست پیدا کنیم.

جباری در ادامه با اشاره به سپری شدن ۱۹ سال از تاسیس شرکت بیمه رازی گفت: چرخش استراتژیک و تحول اساسی از اواخر سال ۹۹ با حمایت تمامی سهامداران، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران، همکاران و شبکه نمایندگی در سراسر کشور شکل گرفت که حاصل آن توفیقات امروز بیمه رازی است‌. وی تاکید کرد: بیمه رازی امروز با افتخار آمادگی دارد که تمام خدمات و پوشش‌های لازم آحاد مردم و بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی را طراحی و ارائه کند. همچنین این شرکت در سال ۱۴۰۰ بالاترین رشد تولید حق بیمه در صنعت بیمه کشور، بالای ۶۰ درصد را تجربه کرد و معدل رشد صنعت بیمه در سال گذشته ۴۰ درصد بود. مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به اصلاح ترکیب پرتفوی و انتخاب ریسک‌های مناسب بیان‌ کرد: بیمه رازی در سال گذشته بالاتر از میانگین رشد نرخ تورم، رشد داشته و اصلاح ساختار مالی اساسی در راستای ارائه خدمات به بیمه‌گذاران انجام گرفت و سرمایه شرکت از رقم ۳۰۰ میلیارد تومان به بیش از ۲ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد. جباری با تاکید بر رشد سه برابری شاخص توانگری مالی بیمه رازی از رقم ۷۱ به ۲۳۸ طی سه سال گذشته گفت: همچنین اقدامات جدی در راستای هویت‌بخشی به شعب و نمایندگی‌های بیمه رازی صورت گرفت و توسعه کمی و کیفی نمایندگان در سراسر کشور در دستور کار قرار گرفت.

وی همچنین  به رشد ۵ برابری شاخص ظرفیت نگهداری ریسک شرکت بیمه رازی طی سه سال اخیر اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه ایفای تعهدات، تمامی تعهدات سنواتی در سال گذشته به همت همکاران تسویه شد و در کنار بیمه‌گذاران حضور جدی پیدا کردیم. مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به راهبرد جدی ارتقای جایگاه بیمه رازی در صنعت بیمه کشور و سرمایه‌گذاری در حوزه ارائه خدمات به آحاد مختلف جامعه تصریح کرد: پنج چرخش استراتژیک بیمه رازی ابتدای سال با تصویب هیات مدیره برای تمامی دوستان ابلاغ شد و امروز مشهود است که شرکت کاملا جهت و زبان مشترک پیدا کرده است‌ و همگی در این راستا تلاش می‌کنند.

0 نفر این پست را پسندیده اند