مدیران  HSEE مذکور  با هدف بررسی فعالیت‌های انجام شده در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست و انرژی (HSEE) شرکت ماهان سیرجان در معدن شماره ۵ گل‌گهر، از این شرکت بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی گروه مالی گردشگری، در این بازدید ابتدا هیات مذکور از سایت معدن و کارگاه‌های پیمانکاران بازدید و سپس در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان، مدیر HSEE سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، مدیران بخش‌های مختلف عملیات و HSEE معدن و نمایندگان پیمانکاران شرکت کردند.

مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان در این جلسه گفت: حضور و بازدید مدیران در هر زمینه‌ای باعث پیشرفت و اعتلای آن مجموعه می‌شود.

مهدی بهرامی افزود: شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) پیشرفت‌های خوبی را با همراهی مدیران ایمنی ایمیدرو و مجموعه مجتمع سنگ‌آهن سیرجان داشته که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند. در ادامه، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در معدن شماره ۵ گل‌گهر توسط نماینده دستگاه نظارتی مجتمع سنگ آهن سیرجان ارائه شد و نداشتن حادثه شدید انسانی در دو سال گذشته معدن شماره ۵ گل‌گهر را از نکات حائز اهمیت و قابل توجه عنوان کرد.

امیر ولدخانی، مدیر HSEE ایمیدرو و پرهام خواجه‌پور مدیر HSEE شرکت تهیه و تولید مواد معدنی نیز با قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در معدن ۵ گل گهر و توجه مدیران ارشد شرکت ماهان سیرجان به حوزه HSEE، این حضور و توجه را سبب افزایش کیفیت جنبه‌های HSEE  در معدن دانستند و پیشرفت این شرکت را در حوزه ایمنی چشمگیر عنوان کردند.

این گزارش حاکی است: شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان به‌تازگی در ممیزی سالانه انجام شده از واحدهای تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با دریافت امتیاز سطح خوب و پیشرفت ۱۸درصدی در حوزه HSEE، حائز سطح عملکرد خوب شده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند