رییس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: روز ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹:۳۰ صبح ، تریبون میدان آزادی به اجرای برنامه خواهد پرداخت که قرائت قرآن ، اجرای سرود توسط گروه های سرود و رزم نوازان ارتش ، مداحی حماسی توسط آقای میثم مطیعی ، قرائت قطعنامه و انجام عملیات چتر بازان از جمله برنامه ها خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه در خصوص جزئیات برنامه روز ۲۲ بهمن در شهر و استان تهران خاطرنشان کرد: برنامه های یوم الله ٢٢ بهمن با شکوه و تنوع در سراسر استان تهران برگزار خواهد شد ؛ این مراسم در تهران و شهرستان ها بصورت خودرویی خانوادگی و موتوری انجام می گردد.

وی در مورد برنامه های میدان آزادی بیان کرد: از ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۲۲ بهمن ، تریبون میدان آزادی به اجرای برنامه ها خواهد پرداخت که قرائت قرآن ، اجرای سرود توسط گروه های سرود و رزم نوازان ارتش ، مداحی حماسی توسط آقای میثم مطیعی ، قرائت قطعنامه و انجام عملیات چتر بازان از جمله برنامه ها خواهد بود که با پخش مستقیم این برنامه ها از رادیو ایران و رادیو انقلاب مردم عزیز ما در سراسر کشور می توانند در خودروها از این برنامه ها استفاده کنند.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران تاکید کرد: یکی از جلوه هایی که می تواند بر زیبایی مراسم بیفزاید ؛ مزین شدن مراسم با تمثال مبارک شهدا است که جا دارد در حرکت موتوری و خودرویی خصوصا توسط خانواده شهدا و ایثارگران و همرزمان شهدا از عکس های شهدای عزیز استفاده شود.

محمودی با اشاره به تقارن یوم الله ٢٢ بهمن با جمعه یادآور شد: مردم عزیز ما پس از مراسم در نماز جمعه شرکت خواهند کرد و از فیوضات نماز جمعه بهره مند خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: به دلیل شرایط کرونایی ایستگاه های صلواتی برگزار نمی شود ولی در طول مسیر ایستگاه های فرهنگی جهت اجرای سرود و نمایش دستاوردهای انقلاب وبرنامه های فرهنگی برپا خواهد شد.

 عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران زمینه سازی راهپیمایی مجازی را از دیگر برنامه های ٢٢ بهمن ذکر کرد که علاقمندان از داخل و خارج کشور می توانند در این راهپیمایی شرکت کنند.

محمودی در پایان از مردم عزیز و انقلابی خواست با تزیین مناسب خودروها و موتورها و خلق جلوه های ویژه حماسه ای دیگر را رقم زده و جشن ملی ١٤٠٠ را با شکوه رقم زده و با ورود به قرن جدید ٤٣ ساله شدن انقلاب اسلامی را گرامی دارند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.