امروز در بازار آزاد قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز یکشنبه افزایش اندکی یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و  ۳۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۷۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۱.۲دلار معامله می‌شود.

محمد کشتی آرای درباره تغییرات قیمتی در بازار امروز طلای تهران گفت که قیمت ها نسبت به عصر دیروز کاهش یافته است. او می گوید: عصر دیروز برخی بازاری ها به دلیل حدس از افزایش قیمت جهانی طلا در روز جاری خرید و فروش های خود را افزایش داده بودند که همین امر به التهاب و افزایش قیمت ها در بازار دامن زده بود اما با کاهش قیمت جهانی از التهاب بازار طلا هم کاسته شد و قیمت ها روند نزولی را پیش گرفتند.

در همین رابطه:

قیمت سکه و طلا در بازار امروز ۸ بهمن ۹۷

قیمت خودروهای داخلی و خارجی امروز ۸ بهمن ۹۷ +جدول

قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه ۸ بهمن ۹۷

قیمت ارز مسافرتی امروز ۵ بهمن ۹۷/ افزایش قیمت یورو

قیمت خرید دلار در بانک‌ها امروز ۸ بهمن

گفتنی است، صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری با افزایش نسبت به نرخ پایانی دیروز، 11 هزار و 800 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11 هزار و 700 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها، 13 هزار و 700 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها 13 هزار و 600 تومان است.