شماره روزنامه ۵۵۶۲
|
آرشیو روزنامه شماره ۵۵۶۲ دنیای اقتصاد

اخبار خودروسازان - روزنامه شماره ۵۵۶۲

 • حراج مال غیر در مزایده خودرو؟

  دنیای‌اقتصاد: همزمان با حراج خودروهای دپویی در گمرکات کشور، برخی از مشتریان و واردکنندگان نسبت به تضییع حقوق خود در حراج خودروهای خارجی اعتراض کردند. طی چهار سال گذشته برخی از متقاضیان اقدام به خرید خودرو از نمایندگی‌های رسمی کردند. این در شرایطی است که در این سال‌ها با وجود ورود این خودروها به گمرکات موفق به دریافت آن نشدند.
 • حراج «مال‌غیر» در مزایده خودرو؟

  دنیای‌اقتصاد: طبق گفته مسوولان سازمان جمع‌آوری و فروش اموال اموال تملیکی، استقبال از خودروهای مزایده‌ای زیاد بوده و برای یک‌هزار و ۴۰ دستگاه خودرو سواری خارجی تنها در روزهای اخیر ۲۰‌هزار نفر به ثبت قیمت پرداختند.
 • عرضه آنلاین بی‌ام‌و جدید

  دنياي اقتصاد: بی‌ام‌وZ۴ مدل ۲۰۲۳ با ظاهری تازه، گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و تجهیزات استاندارد بیشتر، قبل از عرضه در ایالات متحده آمریکا در نوامبر سال جاری، به صورت آنلاین وارد بازار می‌شود.
 • برنامه تولید مگاموتور در۱۴۰۲

  سايپانيوز: مدیرعامل مگاموتور از افزایش ظرفیت تولید این شرکت به ۲۵۰۰ دستگاه در سال آینده خبر داد. کیومرث مبلغ‌ناصری با تشریح برنامه‌های آتی مگاموتور و نقش این شرکت در گروه خودروسازی سایپا گفت: برای رساندن مگاموتور به جایگاه واقعی خود، باید جوابگوی برنامه‌های رو به رشد و تعالی گروه خودروسازی سایپا باشیم.
 • نیسان مسابقه‌ای جدید معرفی شد

  پس از انتشار یک تیزر غیرمنتظره در روزهای گذشته، شرکت خودروسازی نیسان جدیدترین خودروی مسابقه‌ای خود با نام Z GT۴ را معرفی کرد.
 • سمند و پژو ۴۰۵ به موزه رفتند

  ایکوپرس: آخرین دستگاه از خودرو ملی سمند در حالی رهسپار موزه گروه صنعتی ایران خودرو شد که این محصول دست‌‌‌کم طی دو دهه گذشته بار سنگین خودکفایی و بلوغ صنعت خودرو کشور را به دوش کشیده و به نوعی باور ملی توانمندی در این صنعت را ایجاد کرده است. هم‌‌‌زمان با رویداد مهم توقف تولید سمند و پژو ۴۰۵، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌‌‌خودرو در سایت تولیدی تبریز حضور یافت و با اعلام برنامه تولید روزانه ۴۰۰ دستگاه سورن در این سایت، افزایش ظرفیت تولید را نیازمند حمایت دولتمردان و تصمیم‌گیران استان و شبکه بانکی کشور دانست.
بیشتر
مدیران خودرو