آرشیو روزنامه شماره ۴۴۶۲ دنیای اقتصاد

اخبار بازرگانی - روزنامه شماره ۴۴۶۲

  • اثر صفر مشوق‌های صادراتی

    دنیای اقتصاد: دستورالعمل بازگشت ارز حاصل از صادرات در حالی ابلاغ شده است که براساس آن صادرکنندگانی که حداکثر سه ماه بعد از صادرات، ارزشان را در سامانه نیما عرضه کنند، مشمول تشویق‌های ویژه‌ خواهند شد. این تصمیم در حالی ازسوی شورای‌عالی هماهنگی‎های اقتصادی اتخاذ شده است که به اعتقاد فعالان اقتصادی مشوق‌های صادراتی اثر صفر دارد؛ چراکه دستورالعمل ابلاغی برای یک دوره یک‌ساله همه صادرکنندگان را ملزم به بازگشت ارز کرده و عدم‌رعایت آن با برخورد قضایی همراه است.
  • پیوند کسب‌و‌کارهای سنتی و مدرن

    دنیای اقتصاد: نشست آشنایی صاحبان برخی از صنایع و کسب و کار‌ها با «اکوسیستم استارت‌آپی» از سوی معاونت کسب‌و‌کار اتاق تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این نشست صاحبان چند استارت‌آپ و تعدادی از فعالان اقتصادی و دبیران برخی از تشکل‌‌ها حضور داشتند.
  • تهاتر بدهی ایرلاین‌های ایرانی در مقابل بدهی برقی عراق

    دنیای اقتصاد: در نشست مشترک انجمن شرکت‌های هواپیمایی و بانک مرکزی تصریح شد که بدهی ایرلاین‌های ایرانی به فرودگاه نجف با مطالبات وزارت نیروی ایران از عراق تهاتر شود. به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، دبیر انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی گفت: در نشستی که با بانک مرکزی داشتیم، قرار شد مطالبات وزارت نیرو از عراق بابت فروش برق به این کشور، با بدهی ایرلاین‌ها به فرودگاه نجف تهاتر شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر