یکی از راه حل های موجود، استفاده از تبلیغات است؛ اما چه تبلیغاتی و با چه روش هایی؟ 

چه راههایی برای تبلیغات وجود دارد و کدام روش مناسب کسب و کار ماست؟ تبلیغات در شبکه های اجتماعی؟ تبلیغات در سطح شهر؟ تبلیغات در مجلات؟

راههای زیادی وجود دارند اما هر کدام چقدر و با صرف چه هزینه ای تاثیرگذارند؟ 

کدام روش با صرف زمان و هزینه مناسب، ما را به نتایج شایسته و مطلوب می رساند؟

وظیفه تبلیغات این است که بگوید من چه هستم؟ چه مزیت رقابتی ای دارم و چرا می توانم برای شما مفید واقع شوم؟

 هدیه تبلیغاتی نسبت به سایر انواع تبلیغات مزیت بارز و مهمی دارد: فرصت آفرینی! 

به فردی که هدیه را دریافت کرده است این فرصت را می دهد تا با محصول ارتباط برقرار کند و دیدگاه او نسبت به کسب و کار شما با گذشت زمان معنا پیدا می کند. 

پاپیروس3

کسی نیست که از دریافت هدیه خوشحال نشود. هر هدیه ای- حتی با قیمت اندک - میتواند احساس خوب ایجاد کند. 

 می توان هزینه های گزافی را صرف بیلبوردهای تبلیغاتی کرد اما یک دهم یا یک صدم آن هزینه، با اختصاص پیدا کردن به هدایای تبلیغاتی، میتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. 

ماموریت دیدینو؛ ایجاد و تثبیت خاطره ای ماندگار در ذهن مخاطبین کسب و کار است. 

 وظیفه ما خوب دیدن، خوب شنیدن و خوب فکر کردن است که منجر به خلق کردن میشود و خلاقیت، نگاهی نو و تجربه ای نو می آفریند. 

دیدینو برای مرتفع کردن نیازهای صاحبین کسب و کار، دست به کارآفرینی و خلق هدایایی زده است که پیش از آن در بازار وجود نداشتند، هدایایی که در مناسبت ها ورویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند مانند هدایای نمایشگاهی، هدایای خوش آمدگویی به همکاران جدیدالورود، هدیه روز پزشک، هدیه تبلیغاتی عید نوروز، هدیه شب یلدا و هر نوع هدیه ای که منجر به ارتقا، رشد و پیشرفت کسب و کارها می شود. 

پاپیروس1

 دیدینو رویکردی متفاوت به هدایای تبلیغاتی دارد و می خواهد کسب و کارها را از اهمیت و درجه تاثیر گذاری هدایای تبلیغاتی آگاه کند، البته هدیه ای که با علاقه و دقت انتخاب شده باشد نه از روی رفع تکلیف، که اگر قرار است هدیه ای برای مخاطب انتخاب شود همراه با شناخت از نیاز هایش باشد و شایسته وجود او.

هدایایی متفاوت از روتینهای موجود در بازار مثل سررسید، پاور بانک و...

بنابراین دیدینو، مشاوره برای انتخاب هدیه را جزو وظایف خود میداند و علاوه بر هدایای موجود، هدایای اختصاصی، متناسب با نیاز هر کسب و کار را نیز طراحی و تولید میکند.

خوب است بدانید که کلیه محصولات دیدینو در ایران طراحی و تولید میشوند. کارآفرینی برای جوانانِ با استعدادِ ایرانی یکی از اهداف دیدینو است که با کشف استعدادهای بومی و تشکیل ۱۹گروه همپا ، این هدف را محقق کرده است.

در نهایت، تمامی تلاش ما بر این است که احساس خوش بسازیم.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند