آرشیو روزنامه شماره ۵۱۳۵ دنیای اقتصاد

اخبار ورزش - روزنامه شماره ۵۱۳۵

 • از اتوبوس جا نمانی!

  دنیای‌اقتصاد: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا عجیب‌ترین دوران تاریخ تیم‌ملی فوتبال ایران را رقم زده، تیم کشورمان به هر زحمتی بود توانست سومین مسابقه‌اش را هم در دوران حضور دراگان اسکوچیچ برگزار کند.
 • لشکر نامرئی دایی علیه رونالدو!

  دنیای‌اقتصاد: تلاش‌های کریس رونالدو برای تصاحب عنوان برترین گلزن مسابقات ملی فوتبال جهان، به یک سوژه جذاب برای رسانه‌ها در سراسر جهان تبدیل شده است.
 • بازگشت به وقت ۱۴۰۰؟

  دنیای‌اقتصاد: در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۰ قرار داریم و شاید بد نباشد اگر از برخی غایبان این حوزه یاد کنیم؛ آنهایی که منتظر بازگشت‌شان هستیم و امیدواریم سال جاری خورشیدی زمان برگشتن‌شان به صحنه باشد.
 • ملاقات در نیمه‌شب

  دنیای‌اقتصاد: اولین بار عربستان با لابی‌گری توانست از بازی کردن در خاک ایران سر باز بزند و نهاد منفعلی همچون کنفدراسیون فوتبال آسیا را مجاب کند بازی‌های نمایندگان این کشور با ایران را در زمین بی‌طرف برگزار کند. ما به همان مقدار هم اعتراض داشتیم، اما حالا کار به‌جایی رسیده که به بهانه شیوع کرونا، برگزاری متمرکز مسابقات و تحریم بودن ایران، دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دو گروه با حضور نمایندگان ایران در عربستان برگزار می‌شود.
 • امروز؛ شهرخودرو- پرسپولیس

  دنیای‌اقتصاد: مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران پنج‌شنبه با تساوی بدون گل آلومینیوم اراک و فولاد آغاز شد. این بازی‌ها امروز با پنج دیدار دیگر پیگیری خواهد شد. بر این اساس در مشهد از ساعت ۱۶:۳۰ شهرخودرو میزبان پرسپولیس خواهد بود. از ساعت ۱۷، تراکتور در تبریز از مس رفسنجان میزبانی می‌کند و نفت مسجد سلیمان به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت. از ساعت ۱۷:۳۰ ذوب‌آهن با صنعت نفت آبادان پیکار خواهد کرد. در آخرین بازی امروز نیز استقلال از ساعت ۱۸:۵۰ رودرروی پیکان خواهد ایستاد.
 • نفت آبادان- استقلال لغو شد

  دنیای‌اقتصاد: در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، روز پنج‌شنبه ۱۹ فروردین استقلال باید در آبادان به مصاف صنعت نفت می‌رفت. با این حال آبی‌پوشان به استناد شرایط خاص کرونایی در آبادان خواهان لغو این بازی شدند و سازمان لیگ هم با درخواست استقلال موافقت کرد. دلیل این مساله هم سختگیری شدید کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال بازیکنان کرونایی است. بر این اساس هر بازیکنی که در طول برگزاری مسابقات مرحله گروهی کرونا بگیرد از محل بازی‌ها اخراج خواهد شد. با این تفاسیر چون استقلال بعد از بازی با نفت باید راهی لیگ قهرمانان می‌شد، سازمان لیگ این بازی را لغو کرد تا خطری نماینده ایران را تهدید نکند.
 • بازگشت به خانواده فقیر؟

  دنیای‌اقتصاد: از همان روزی که شجاع خلیل‌زاده پرسپولیس را ترک کرد و پیراهن الریان قطر را پوشید، مشخص بود که این بازیکن دیر یا زود به جمع سرخپوشان پایتخت باز خواهد گشت. این روالی است که از سوی بسیاری از بازیکنان این سال‌های پرسپولیس طی شده؛ مدتی می‌روند، پول جمع می‌کنند و بعد دوباره برمی‌گردند.
 • ۸۰۰ دقیقه؛ مرد سال در مخمصه

  دنیای‌اقتصاد: شاید اگر در فوتبال ایران هم مثل خیلی از کشورهای دنیا ساز و کار اصولی و مستمر برای تعیین مرد سال داشتیم، این عنوان در پایان سال ۹۹ به مهدی طارمی می‌رسید. مهاجم بوشهری در ریوآوه و پورتو غوغا کرد و هفته‌ای نبود که خبر درخشش او مخابره نشود. در چند بازی اخیر اما فوتبال آن روی دیگرش را به مهدی نشان داده است. بعد از گلی که طارمی در دقیقه دوم بازی رفت با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند بسیار از او تمجید شد، اما کمتر کسی تصور می‌کرد همان ضربه تا مدت‌ها آخرین گل طارمی برای پورتو باشد. مهدی هفت بازی است که موفق به گشودن دروازه رقبای پورتو نشده.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر