حضور پرقدرت رونیکس در اولین روز نمایشگاه بین‌المللی ابزار اهواز

رپرتاژ آگهی: رونیکس به‌عنوان متنوع‌ترین برند صنعت ابزار ایران با شعار تجربه قدرت و کیفیت ابزارآلات رونیکس، در این نمایشگاه حضور پرقدرتی داشته و غرفه این شرکت با استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان ابزار کشور همراه شده است.

در این نوشتار گزارشی از حضور رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی ابزار اهواز 1402 ارائه می‌دهیم.

تنوع بی‌نظیر رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز و کیفیتی که اتفاقی نیست!

رونیکس پس از تجربه موفق حضور در دو نمایشگاه‌ تبریز و صنعت ساختمان، این بار در نمایشگاه ابزار اهواز شرکت کرده تا تنوع بی‌نظیر ابزارآلات خود را با بیش از 2500 نوع ابزار و بزرگترین بانک قطعات کشور با بیش از 34000 نوع قطعه در کنار دیگر خدمات به علاقه‌مندان ابزار نشان بدهد.

کیفیت اتفاقی نیست! رونیکس همواره کیفیت را به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان خود در نظر گرفته و به دنبال این است که مفهوم جدیدی از کیفیت را در تولید محصولات، ارائه خدمات و رفتار سازمانی پرسنل خود در ذهن مصرف‌کنندگان تعریف بکند. رونیکس باری دیگر با حضور قدرتمند خود در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ابزار، بی‌واسطه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرد و کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود را در معرض نمایش قرار داد.

غرفه متمایز رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز

غرفه متمایز رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز

رونیکس با غرفه‌ای متمایز در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی اهواز حضور پیدا کرده است. رونیکس برای نشان‌دادن کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود به غرفه بزرگی نیاز داشت. به همین دلیل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی به صورت کامل به رونیکس تعلق گرفت تا علاوه بر پذیرایی از خیل عظیم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان ابزار، راوی تنوع و کیفیت ابزارآلات و قطعات رونیکس باشد.

رونیکس طراحی خاص و خلاقانه‌ای را با همکاری با یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه ساخت غرفه‌های نمایشگاهی تدارک دیده تا تجربه متفاوتی را از حضور در نمایشگاه ابزار اهواز برای مخاطبان خود رقم بزند. غرفه رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. قسمت اعظم غرفه مربوط به ابزارآلات و قطعات رونیکس است که در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار گرفته است.

رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز از بخش خدمات پس از فروش نیز غافل نماند. آنچه در روز اول نمایشگاه، در سالن خلیج فارس به چشم می‌آمد، وجود غرفه‌ای مجزا برای خدمات پس از فروش رونیکس بود تا مدیران و کارکنان واحد خدمات پس از فروش رونیکس بتوانند از نزدیک و بی‌واسطه با مشتریان، نمایندگان، تعمیرکاران و مخاطبان صنعت ابزار در ارتباط باشند.

همچنین، بخشی تحت ‌عنوان VIP در نظر گرفته شده تا مدیران رونیکس بتوانند با بزرگان صنایع، پیشکسوتان صنف ابزار و دیگر افراد حاضر در نمایشگاه دیدار و گفتگو کنند. علاوه بر این، بخشی مجزا برای فروش سازمانی در نظر گرفته شده تا مدیران و کارکنان رونیکس در این بخش، پذیرای میهمانان ارگان‌ها، صنایع و سازمان‌های مختلف باشند.

افتتاح نمایشگاه و استقبال بی‌نظیر مخاطبان از سالن رونیکس!

افتتاح نمایشگاه و استقبال بی‌نظیر مخاطبان از سالن رونیکس!

نمایشگاه بین‌المللی ابزار اهواز 1402 در ساعت 16 روز چهارشنبه 3 آبان ماه افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه محمدرضا رامخو بنیان‌گذار و مدیرعامل برند رونیکس به همراه بزرگان بازار ابزار و همچنین مسئولین نمایشگاه، حضور داشته و از غرفه‌های برندهای شرکتا‌کننده در این رویداد بزرگ صنعت ابزار کشور بازدید کردند.

مدیرعامل رونیکس، حمیدرضا رامخو مدیر زنجیره تامین و محسن رامخو قائم‌مقام رونیکس در کنار مدیران ارشد این سازمان

در این افتتاحیه، علاوه‌بر مدیرعامل رونیکس، حمیدرضا رامخو مدیر زنجیره تامین و محسن رامخو قائم‌مقام رونیکس در کنار مدیران ارشد این سازمان، حمیدرضا نیکوکار مدیر ارتباطات و برند، حامد ریوندی مدیر طرح و برنامه، مصطفی شکوریان مدیر سازمان فروش، مهدی گودرزی مدیر خدمات پس از فروش، سمیرا عسگری مدیر واحد تامین قطعات، رامتین کاشانی مدیر فروش بین‌الملل، سعید رمضانی مدیر واحد منابع انسانی، سعید سلطانی مدیر دیجیتال مارکتینگ و دیگر همکاران فروش، خدمات پس از فروش و قطعات مجموعه بزرگ رونیکس به‌همراه جمعی از بزرگان صنف ابزار ایران حاضر بودند.

با وجود مسافت زیاد تا نمایشگاه بین‌المللی اهواز، با آغاز این رویداد غرفه رونیکس شاهد استقبال بی‌سابقه مخاطبان بود. مراجعه‌کنندگان، زن و مرد و پیر و جوان از سراسر کشور برای بازدید سالن خلیج فارس آمده بودند. حضور خیل عظیم مخاطبان نشان از علاقه فراوان مردم کشور به جهان ابزار دارد.

بازدید مقامات، صاحبان صنایع و مجریان نمایشگاه از غرفه رونیکس

بازدید مقامات، صاحبان صنایع و مجریان نمایشگاه از غرفه رونیکس

رونیکس میزبان افراد زیادی در روز افتتاحیه نمایشگاه بود. از مقامات عالی‌رتبه استانی و کشوری، صاحبان صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع، مجریان برگزاری نمایشگاه، مدیران عامل برندهای شرکت‌کننده در نمایشگاه، نمایندگان اصناف و اتحادیه‌ها در روز اول نمایشگاه به غرفه رونیکس آمدند و با محمدرضا رامخو و دیگر مدیران رونیکس گفتگویی دوستانه‌ داشتند.

حضور بزرگان بازار ابزار کشور در روز اول نمایشگاه

یکی دیگر از اتفاقات مهم روز اول نمایشگاه اهواز، حضور بزرگان و پیشکسوتان بازار ابزار ایران در غرفه رونیکس بود؛ مغازه‌داران، عمده‌فروشان، خرده‌فروشان، تعمیرکاران و... از مازندران تا بندرعباس، از خراسان تا کردستان به نمایشگاه آمدند تا ضمن گفتگو با رضا رامخو و دیگر مدیران، از غرفه رونیکس بازدید کنند.

رونیکس شما را به سالن خلیج فارس نمایشگاه ابزار اهواز دعوت می‌کند

رونیکس شما را به سالن خلیج فارس نمایشگاه ابزار اهواز دعوت می‌کند

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز، با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های صنایع مختلف و ایجاد فضای تعاملی بین صنعتگران، بازرگانان، مصرف‌کنندگان و عموم مردم در حال برگزاری است. این نمایشگاه تا 6 آبان ماه 1402 از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز ادامه خواهد داشت.

رونیکس از مردم خونگرم و مهمان‌نواز استان خوزستان، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و سایر سازمان‌ها، همکاران صنعت ابزار و تمام عزیزان علاقه‌مند به صنعت و ابزار دعوت می‌کند تا از غرفه‌های این برند در نمایشگاه بین‌المللی صنعت اهواز ایران بازدید کنند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.