سوپراپلیکیشن‌ اسنپ آمده‌ تا مدیریت زندگی‌مان در بخش‌های مختلف را آسان‌تر کند. سرویس باربری اسنپ از آن خدماتی است که در کمال سادگی و سرعت به شما کمک می‌کند که اسباب‌کشی کنید، وسایل سنگین و بزرگ را جابه‌جا کنید و آب هم در دلتان تکان نخورد.  

مزایای وانت بار اسنپ؛ ساده و سریع، مطمئن و امن 

این روزها، بسیاری از کارها که در گذشته سخت و زمان‌بر بودند، ساده و سریع شده‌اند. قبل‌ترها برای اسباب‌کشی یا جابه‌جایی بار باید به‌سراغ کسانی می‌رفتید که در این زمینه تجربه و راننده آشنا دارند. به هرکسی نمی‌شد اعتماد کرد و بار و اسباب را برای جابه‌جایی سپرد و رفت. 

پیداکردن آشنا، شرکت معتبر، رانندگان خبره و...، آنچنان ساده نبود. هماهنگی کارهای لازم برای بارزدن اسباب و وسایل مختلف در وانت زمان می‌خواست و انرژی زیادی از شما می‌گرفت. حالا اوضاع فرق کرده است. اسنپ‌بار  هم مانند خدمات دیگر اسنپ رفاه و راحتی می‌آورد. 

اگر قصد اسباب‌کشی دارید یا می‌خواهید وسایل و بارهایی سنگین را جابه‌جا کنید از وانت بار آنلاین اسنپ استفاده کنید. این تصمیمتان مزایای زیادی دارد. چه مزایایی؟ 

۱. وانت آنلاین سریع و ساده است 

وانت آنلاین

سازوکار اسنپ بار ساده است. درخواست وانت آنلاین از راه ثبت سفارش در اپلیکیشن اسنپ انجام می‌شود. مراحل سفارش ساده طراحی شده‌اند و هر کاربری می‌تواند به‌سادگی فرایند درخواست وانت بار اینترنتی را پشت سر بگذارد. 

به‌دلیل پرتعدادبودن نیروهای اسنپ بار هم نیازی به معطل‌شدن وجود ندارد. با ثبت درخواست، خیلی زود می‌توانید وانت‌باری برای جابه‌جایی وسایل و اسباب درب منزل داشته باشید. 

۲. قابل‌اعتماد و امن است 

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در اسباب‌کشی یا جابه‌جایی بار مقوله اعتماد است. همیشه این نگرانی وجود دارد که محموله را به دست خودرو و فرد امنی سپرده‌ایم یا نه. حالا که اسنپ پا پیش گذاشته و در زمینه ترابری اسباب و وسایل هم به کمکمان آمده، دیگر جای نگرانی بابت امنیت وجود ندارد. 

اسنپ سوپراپلیکیشن نام‌آشنایی است که هزاران کاربر دارد. رانندگان وانت‌بارهایش زیر نظر مجموعه و با قوانینی مشخص کار می‌کنند. امکان رصد وانت بار اسنپ در هر لحظه از حرکت در مسیر هم وجود دارد. زمانی که وانت با محموله شروع به حرکت می‌کند، امکان رصد موقعیت مکانی آن و پیگیری‌اش از روی نقشه برایمان وجود دارد. 

۳. اسنپ بار قیمت‌گذاری شفاف دارد 

ساختار قیمت‌گذاری در اسنپ بار شفاف است. کرایه براساس مسافت، ترافیک و ساعت سفارش تعیین می‌شود. زمانی که وانت بار اینترنتی سفارش می‌دهید، با مشخص‌کردن مبدأ و مقصد به شما قیمت سفر اطلاع داده می‌شود. 

اگر بخواهید می‌توانید سفر را تأیید نکنید. قیمت در همان ابتدای کار به شما گزارش داده می‌شود تا راحت‌تر تصمیم بگیرید. دیگر نیازی نیست که نگران اضافه‌شدن هزینه کرایه در طول مسیر باشید. وانت‌بارهای معمولی گاهی با رسیدن به مقصد قیمت توافقی را به‌خاطر ترافیک و... بیشتر می‌کنند. با اسنپ درگیر چنین تجربه‌هایی نخواهید شد. 

۴. حق انتخاب نوع وانت برای شما وجود دارد 

باربری آنلاین

براساس نیازتان می‌توانید نوع وانت را هم در اسنپ بار انتخاب کنید. وانت‌های این مجموعه به دسته‌بندی‌های زیر تقسیم می‌شوند. وانت‌های: 

  • سبک؛ وانت‌پیکان یا وانت‌پراید که برای جابه‌جایی بار تا ۵۰۰ کیلوگرم مناسب‌اند. 

  • سبک مسقف؛ اگر بارتان نیاز به محافظت در برابر باران و آفتاب داشته باشد، این گزینه پیشنهاد می‌شود. 

  • وانت سبک کفی‌دار؛ این گزینه برای اسباب‌کشی مناسب است و مانع از آسیب‌دیدن مبلمان و اثاثیه‌تان می‌شود. 

  • سنگین؛ وانت‌های نیسان برای بارهای سنگین و حجیم مناسب‌اند. برای محموله‌هایی از ۵۰۰ تا ۳۸۰۰ کیلوگرم این گزینه پیشنهاد می‌شود. 

با وجود انواع وانت آنلاین می‌توانید مناسب‌ترین گزینه برای ترابری بار و اسبابتان را انتخاب کنید. 

۵. پرداخت نقدی یا آنلاین است 

شما می‌توانید کرایه وانت بار اسنپ را به دو شکل اینترنتی یا نقدی بپردازید. امکان پرداخت کرایه راه در مقصد هم وجود دارد. بنابراین، اگر هزینه حمل بار یا ارسال یک محموله با شما نیست، نگران نباشید. با انتخاب پرداخت در مقصد، کرایه از گیرنده دریافت خواهد شد. 

۶. پشتیبانی خدمات باربری آنلاین وجود دارد 

تیم پشتیبانی اسنپ در تمام روزهای هفته در کنارتان هستند تا بتوانید به‌سادگی مشکلات احتمالی را با آنها در جریان بگذارید. هر مشکل یا پرسشی از سوی این تیم پاسخ داده می‌شود و قابل‌پیگیری است. پس نگران هیچ‌چیز نباشید و بدانید که همیشه تیمی پاسخ‌گو برای رفع دغدغه‌هایتان درباره باربری آنلاین وجود دارد. 

۷. نیروهای متخصص و فنی کار شما را انجام می‌دهند 

اسنپ در گزینش نیروهای خود برای ارائه کلیه خدمات ازجمله باربری آنلاین وسواس و دقت به‌خرج می‌دهد. سیستم ارزیابی مجموعه هم قوی است. کاربران بعد از استفاده از خدمات مختلف به تجربه خود با اسنپ نمره می‌دهند. امتیازدهی به کیفیت سفارش مانع از آن می‌شود که رانندگان وظیفه‌شان را به‌خوبی انجام ندهند. 

۸. می‌توانید از امتیازهای اسنپ‌کلاب استفاده کنید 

استفاده از هریک از خدمات اسنپ به شما کمک می‌کند که امتیازاتی در باشگاه مشتریان جمع‌آوری کنید. با این امتیازها می‌توانید در قرعه‌کشی‌ شرکت کنید و جوایز نفیس و جذابی از اسنپ بگیرید. علاوه بر این، امتیازهای مختلف می‌توانند در قالب کد تخفیف برای بهره‌بردن از خدمات مختلف این سوپراپلیکیشن ازجمله وانت بار اسنپ، هم به‌ کارتان بیایند. 

در آخر 

وانت بار اسنپ

استفاده از خدمات باربری آنلاین اسنپ به شما کمک می‌کند که بی‌دغدغه اسباب‌کشی یا بارهایی با وزن‌های مختلف را جابه‌جا کنید. هم قیمت باربری برایتان روشن و شفاف است و هم فرایند درخواست وانت در عرض چند دقیقه و به‌سادگی پیش می‌رود. تیم پشتیبانی وانت بار اسنپ هم نمی‌گذارد که مشکلات احتمالی و پرسش‌های بی‌پاسخ در ذهنتان باقی بماند.

منبع: https://snapp.ir/pickup-truck/

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند