اطلاعات دوره های MBA و DBA 

با توجه به نیازمندی‌های امروز کسب‌وکارها و شایستگی‌های لازم برای کامیابی در عرصه رهبری سازمان‌ها، و نیز با درنظرگیری نیاز توسعه‌ای کشور در میسر توسعه پایدار و بهره‌ور، پرورش مدیرانی صاحب سبک با افق دید مناسب جهت خلق آینده امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. در همین راستا دوره‌های MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران با ارائه مهمترین سطوح دانشی مدیران سعی برآن دارد که ارزش آفرینی و رقابت در فضای جهانی امروز را برای علاقه مندان و فعالان حوزه مدیریت به شیوه‌ای کاربردی تبیین سازد.

مقرر است درپایان این دوره‌ها، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره‌ MBA و دوره DBA دانشگاه تهران را اثبات نمایند. 

مزایای دوره‌های جدید MBA و DBA

 ارائه گواهی دوزبانه پایان دوره از دانشگاه تهران

 کاهش هزینه‌های حضور در دوره‌های مدیریتی MBA و DBA

 امکان مشاهده محتوای کلاس‌های آنلاین در هر ساعت شبانه روز

 عملیاتی شدن مباحث با برگزاری کلاس‌های زنده

 بالارفتن سرعت یادگیری دانش‌پذیران و پرهیز از فرسایشی شدن دوره

 دسترسی به اساتید حرفه ای از طریق پنل کاربری و کارگاه‌های اجرایی

 برگزاری کلاس های حضوری ویژه علاقه مندان به حضور در فضای دانشگاه

نحوه اجرای دوره‌های MBA و DBA:

دوره‌های حضوری پس از تایید هیئت رئیسه دانشکده و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهند شد و کلاس‌های آنلاین نیز جهت مدیریت بهتر زمان و هزینه و نیز مدیریت شرایط موجود برگزار می‌گردند. دوره‌های MBA و DBA مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه‌ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد. 

جدول زیر انواع دوره‌های حوزه مدیریت کسب و کار در دانشکده فنی را نشان می دهد که با کلیک بر لینک مربوطه می توان اطلاعات هزینه ای و سرفصلی آن دوره را ملاحظه نمود.

لیست دوره های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران

در دانشکده فنی دانشگاه تهران دوره های متعددی برگزار می گردد که در زیر می‌توان لیستی از این دوره‌ها را ملاحظه نمود:

 دوره DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری (حضوری و آنلاین)

 دوره DBA با گرایش مدیریت استراتژیک (حضوری و آنلاین)

 دوره DBA با گرایش مدیریت پروژه (حضوری و آنلاین)

 دوره DBA با گرایش مدیریت بازاریابی (حضوری و آنلاین)

 دوره DBA با گرایش فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال (حضوری و آنلاین)

 دوره MBA حضوری و آنلاین

 دوره MBA کارشناسی ارشد بین المللی

دوره جامع مدیریت پروژه و آمادگی آزمون PMP 

لینک اطلاع از سرفصل ها  و موارد هزینه‌ای دوره های مدیریت کسب کار دانشگاه تهران از اینجا

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88225402 یا  88652153 یا 61115124 (با پیش‌شماره 021) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند. 

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره‌ها نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه فرآهم خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند