در حال حاضر اینورس با آموزش تخصصی ۱۱ حیطه طراحی گرافیک، موشن گرافیک، تصویرسازی، انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی، عکاسی و فتومونتاژ، فیلم، VFX، کسب و کار، مد و لباس و معماری و طراحی صنعتی شناخته می‌شود. علیرضا اردوبادی موسس و مدیرعامل مدرسه اینورس، موفق شده است با ایجاد یک سیستم آموزشی نوین و انتخاب اساتید حرفه‌ای که هر کدام در رشته خود  مشغول به فعالیت هستند، دانشجویان تراز اول را به بازار کار معرفی کند.

به نظر می‌رسد یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت اینورس در ۱۲ سال گذشته، تمایل اردوبادی به «تغییر» است. در واقع اینورس، همواره در حال تغییر، رشد و تحول بوده است. یکی از تحولات اخیر، آموزشگاه آنلاین است که قبل از شروع پاندمی راه‌اندازی شد و آغاز به کار کرد. مدرسه آنلاین اینورس با هدف در دسترس قرار دادن آموزش حرفه‌ای فارغ از مکان و موقعیت افراد تاسیس شد و با بروز پاندمی، این هدف اهمیت بیشتری پیدا کرد.

مسیر آموزش آنلاین اینورس چگونه است؟

 در سال گذشته، دوره آنلاین اهمیت خیلی بالایی پیدا کرد. چطور اینورس از قبل چنین سیستمی را راه‌اندازی کرده بود و نتیجه‌ آن چگونه بوده است؟

در سال‌های فعالیت اینورس هنرجویان زیادی از نقاط مختلف ایران برای شرکت در دوره‌ها و ورکشاپ‌های اینورس به تهران سفر می‌کردند و این مساله نیازمند صرف هزینه‌ی خیلی زیادی بود. همچنین تعداد متقاضیان هر دوره و رشته اینورس به‌قدری زیاد بود که بعضی افراد مجبور می‌شدند ماه‌ها در صف رزرو منتظر بمانند. ما آموزشگاه آنلاین را به عنوان راه‌حلی برای این مسائل راه‌اندازی کردیم و بعد از بروز پاندمی با زیرساختی تست‌ شده و آماده، آن را در اختیار هنرجویان قرار دادیم. در سال گذشته، آموزشگاه آنلاین اینورس بیش از ۲۰ هزار هنرجو داخل ایران و بیش از ۴۰۰ هنرجو فارسی زبان خارج از ایران داشته است.

تفاوت مدرسه‌ی آنلاین اینورس با سایر آموزشگاه ها در چیست؟

طبق تجربه‌ای که از ۱۲ سال آموزش حضوری پیدا کردیم، برای هنرجویان آموزشگاه آنلاین نیز یک مسیر حرفه‌ای طراحی شده است. هنرجویان پلتفرم آنلاین بعد از گذراندن دوره‌ها امکان شرکت در دوره‌های حضوری پیشرفته و بوت‌کمپ‌ها، یا ورود به بازار کار را بدست می‌آورند.

دوره‌های مدرسه آنلاین کاملا کاربردی هستند و هر یک برای یک صندلی به خصوص در بازار کار طراحی شده‌اند، همچنین مدرسین ما هر یک در حیطه خود فعالیت حرفه‌ای دارند. هدف ما این است که همچون هنرجویان حضوری اینورس، هنرجویان آنلاین نیز با گذراندن دوره‌ها مهارت و دانش کافی برای ورود به بازار کار را پیدا کنند.

 دوره‌های آموزشگاه آنلاین اینورس به چه شکل هستند؟

دوره‌ها در یک استودیوی کاملا حرفه‌ای از قبل ضبط می‌شوند. این یعنی هنرجویان تعدادی ویدیوی آماده می‌بینند و می‌توانند در هر زمان و هر مکانی در کلاس شرکت کنند. برای هر دوره تعدادی تمرین مشخص شده است که هنرجویان در پایان هر فصل انجام می‌دهند. مدرسین اینورس این تمرین‌ها را بررسی کرده و به هنرجویان فیدبک و نمره می‌دهند. ما هنرجو را از اول تا آخر مسیر حرفه‌ای همراهی خواهیم کرد و به همین خاطر هنرجویان در تمام طول دوره با مدرس از طریق پلتفرم آنلاین در تماس هستند و می‌توانند همه سوال‌های خود را مطرح کنند. اینورس هیچ محدودیت زمانی برای شرکت کنندگان دوره‌ها در نظر نگرفته و هنرجویان هر وقت که بخواهند می‌توانند ویدیوهای آموزشی را مشاهده کنند.

ما به صورت فصلی دوره‌ها را در سایت اینورس به آدرس inverseonline.com به روزرسانی می‌کنیم و مباحث جدیدی به دروس اضافه می‌شوند که به صورت کاملا رایگان در اختیار دانشجویان قدیم و جدید قرار می‌گیرد تا با آخرین یافته‌های علمی و عملیاتی حوزه فعالیت خود آشنا شوند. هر دانشجو یک سال فرصت دارد که از پشتیبانی و سیستم منتورشیپ مدرسان استفاده کند و پس از تکمیل دوره آموزشی مدرک خود را از آموزشگاه بگیرد.

دوره آنلاین

 اینورس چگونه با هنرجویان دوره‌های آنلاین همراه است؟

«دوره‌های آنلاین اینورس کاملا با محوریت کار و با هدف ورود به بازار کار طراحی شده‌اند.» در طول دوره مدرسین و منتورها همراه هنرجوها هستند و در نهایت هنرجویانی با نمره‌های بالاتر و منتخب منتورها از طرف ما به استودیوهای هنری و آژانس‌های تبلیغاتی معرفی می‌شوند. همچنین این هنرجویان شانس شرکت در مستر کلاس های حضوری، ورکشاپ‌ها و بوت‌کمپ‌ها و سیستم کار محور اینورس را پیدا می‌کنند.

همچنین ما همواره کمپین‌هایی برای همراهی با هنرجویان، مشاوره و برنامه‌ریزی و تخفیف‌های فصلی در نظر می‌گیریم که تا حد ممکن موانعی که برای آموزش تخصصی وجود دارد را رفع کنیم.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند