شرکت ایده‌ال نگار خاورمیانه در اواسط دهه ۹۰ به همت گروهی از فعالان صنعت لوازم خانگی، با هدف ارائه بهترین‌های لوازم خانگی دنیا شروع به فعالیت کرد. کمپانی DOMENA  نیز در سال ۱۹۵۵ میلادی در فرانسه تاسیس شد. این کمپانی تولید کننده نخستین اتو بخار پرسی در دنیا است. تولیدات لوازم خانگی این شرکت در نقاط مختلف جهان به فروش می‌رسد و برندی خوش نام و با آوازه در بازارهای جهانی است.

شرکت ایده‌ال نگار خاورمیانه طی یک قرار داد همکاری و تولید مشترک با کمپانی دومنای فرانسه مصمم شد تا با تکیه بر توانایی‌های داخلی و تکنولوژی‌های اروپایی وارد عرصه تولید لوازم خانگی شود. امروز برای نخستین بار در ایران، جشنواره فروش ویژه جاروبرقی دومنا فرانسه با ۳۰ جایزه ۱ میلیون تومانی و با گارانتی معتبر ایده‌آل نگار، از ۲۰ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه برگزار می‌شود.

جشنواره دو منا

شما می‌توانید با خرید محصولات دومنا در مدت زمان این جشنواره از 10 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همچنین در پایان جشنواره 30 هدیه یک میلیون تومانی به قید قرعه به خریداران جاروبرقی‌های دومنا اهدا می‌شود. 

برای خرید مستقیم از ایده‌آل ‌نگار با شماره 57619-021 تماس بگیرید. برای خرید آنلاین محصولات دومنا از دیجی کالا هم می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند