بنا به اعلام روابط عمومی شرکت دانش بنیان دفترشما با اضافه شدن امکان برقراری تماس خروجی و امکان مالکیت برخطوط اکنون کسب وکارهای خرد و متوسط ایرانی با استفاده از شماره تلفن مجازی می‌توانند به راحتی تماس های کاری یک تیم دورکار و همچنین مشتریان را مدیریت کنند.

خدمات دفترشما روی بسترخطوط مخابرات است و با کمتر از قیمت خط تلفن ثابت امکانات یک سانترال مجازی را در اختیار کسب و کارهای قرار میدهد

«دفتر کار مجازی» پاسخ به نیاز کنونی بازار است

در شرایط کنونی، مشکل اصلی کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، افزایش تورم  و هزینه‌هاست.  در این شرایط که قیمت اجاره محل و یا ابزارهای تولید رو به افزایش است، اجاره دفتر کار در تهران برای برخی کسب‌وکارها توجیه منطقی ندارد. کرونا هم مزید بر علت شده است که کسب و کارها به دنبال راهکارهای جایگزین باشند. 

اما کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ چگونه بدون دفتر کار می‌توانند در بازار به رقابت بپردازند؟ «دفتر کار مجازی» در پاسخ به این نیاز چند سالی است که در ایران آغاز به کار کرده و  شرکت دانش بنیان «دفتر شما» پیشگام ارائه خدمات دفاتر کار مجازی نظیر تلفن گویا و منشی مجازی در ایران است.

دفتر کار مجازی دقیقا چه کمکی به کسب و کارهای ایرانی می‌کند؟

یکی از دلایلی که کسب و کارهایی نظیر سایت‌های اینترنتی، فروشگاه‌های آنلاین، شرکت‌های خدماتی و ... اقدام به خرید یا اجاره دفترکار تهران می‌کنند، تشکیل تیم کاری و تمرکز بر ارتباطات رسمی و کاری خود است. اما معمولا اغلب این کسب و کارها مراجعه حضوری ندارند، آنها می‌توانند با استفاده از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» و بدون دفترکار با تمرکز بر دورکاری خود به فعالیت ادامه دهند.

اما سوالی که ممکن است پیش آید این است که چگونه بدون دفترکار می‌توان ارتباطات حرفه‌ای خود را با مشتریان حفظ کرد؟  و با این شیوه چگونه کسب درآمد کنیم  و بازخورد مناسبی از مشتری داشته باشیم؟

شرکت دانش بنیان «دفترشما» این مشکل را حل کرده و یک شماره تلفن ثابت شرکتی تهران، یک منشی حرفه‌ای که پاسخگوی تماس‌های شما باشد و یک تلفن گویا با پیام خوشامدگویی و منوهای متعدد با قابلیت دایورت تماس در اختیار قرار می‌دهد تا جلوه‌ی حرفه‌ای‌تری به کسب و کار بخشید

در واقع می‌توانید دفتر کار خود را پس داده و همه این امکانات را فقط در ۵ دقیقه از پورتال آنلاین دفتر شما تهیه کنید.

دفتر+شما1

افزایش محبوبیت سرویس تلفن گویا در میان کسب و کارها

در سرویس تلفن‌گویای دفترشما، علاوه بر خط تلفن تهران، تمام امکانات یک سانترال حرفه‌ای ارائه می‌شود. نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آن‌ها دایورت شود.

خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است.

 هزینه بسته‌های تلفن گویا از کمتر از 50 هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت به سراسر کشور برای مشترکین رایگان است.

امکانات گسترده و هزینه پایین از دلایلی است که کسب و کارها به استفاده از این سرویس روی آورده اند.

استارتاپ ها و فریلنسرها از مشترکین عمده تلفن مجازی

استارتاپ‌ها، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده دفتر کار مجازی هستند.

بطور کلی هر شخص حقیقی یا حقوقی که می‌خواهد در بازار پایتخت حضور داشته باشد و به هر دلیلی امکان داشتن فضای دفترکار، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارد، می‌تواند از خدمات دفتر شما استفاده کند. چه یک استارتاپ تازه‌کار باشد، که ترجیح می‌دهد به‌جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند، چه یک تولیدکننده صنایع دستی در اصفهان باشد که می‌خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

در شرایط فعلی بازار ایران، کسب و کارهای رو به توسعه و یا قدیمی هم برای کاستن از هزینه‌ها رو به استفاده از خدمات دفتر کار مجازی آورده‌اند.

دفتر+شما2

منشی دورکار با هزینه پایین تماس ها را پاسخ می‌دهد

در سرویس منشی مجازی دفتر شما، یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را براساس دستورالعملی که به او داده‌اید، مدیریت می‌کند و گزارش می‌دهد یا در صورت لزوم تماس را وصل می‌کند.

 با این سرویس عملا از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌شوید.

دفترشما با فراهم کردن زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و به کارگیری منشی‌های مجرب، اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات منشی مجازی در ایران به شمار می‌رود و شرایطی را فراهم کرده تا هر کارآفرین بتواند با حداقل هزینه، یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد.

تلفن مجازی جایگزین تلفن اینترنتی و ویپ

مدتی است که امکان خرید پیش شماره ۹ تهران برای مشترکین دفترشما فراهم شده است و مشترکین دفترشما به سادگی می‌توانند با خرید این خط تماس خروجی مستقیم (بدون نیاز به اینترنت) برقرار کنند.

خدمات دفتر مجازی جایگزین خوبی برای تلفن های اینترنتی و ویپ است که برای برقرای تماس نیاز به اتصال به اینترنت دارید. در واقع مزیت تلفن مجازی دفتر شما به تلفن اینترنتی این است که برای برقراری تماس نیاز به اتصال به اینترنت و هیچ سخت افزار و نرم افزاری نداریم.

هزینه راه اندازی پایین تر و امکانات جانبی متنوع، مثل قابلیت تماس ورودی و خروجی همزمان تا 32 تماس و تمامی امکانات یک سانترال حرفه ای از دیگر مزایای تلفن مجازی است.

15 روز رایگان آزمایش کنید

با مراجعه به سایت دفتر شما به آدرس daftareshoma می‌توانید در 5 دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و 4 رقم آخر شماره تلفن را هم خودتان انتخاب کنید، با جستجو در میان شماره‌ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند و یا دلخواه امتحان کنید.

اگر هر سوال یا ابهامی هم در رابطه با سرویس‌های دفترشما دارید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما 02128420 است و همینطور ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر و آپارات با آی‌دی daftareshoma پیدا کنید.

این مطلب برایم مفید است
14 نفر این پست را پسندیده اند