این وبینار آموزشی که به شکل «مجازی» برگزار می‌شود با استناد به آمارهای رسمی و اطلاعات میدانی، حقایق مهم بازار مسکن را به طیف فعال در این حوزه معرفی می‌کند و در عین حال شناخت فعالان بازار مسکن و همین‌طور افرادی را که برای خرید مصرفی قصد دارند وارد این حوزه شوند، افزایش می‌دهد.

مجموعه وسیعی از انواع آمار و اطلاعات درباره متغیرهای بازار مسکن چه به شکل رسمی و چه به‌صورت شهودی وجود دارد که طبقه‌بندی آنها و همچنین تجزیه و تحلیل آنها می‌تواند ارتباطات معناداری بین برخی پارامترهای درونی و بیرونی بازار مسکن با آنچه را که رخ می‌دهد یا رخ خواهد داد، مشخص کند. تمامی این اطلاعات و آمارها در این وبینار تخصصی به‌صورت دقیق و عمیق تحلیل و به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

طیف مخاطب این دوره شامل متقاضیان خرید آپارتمان، متقاضیان اجاره، سازنده‌ها، بسازوبفروش‌ها، موجران، خریدار و فروشنده زمین و سرمایه‌گذاران ساختمانی است.

مهم‌ترین موضوعاتی که در وبینار «حقایق بازار مسکن در فاز پساجهش» مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد شامل «روند تغییر قیمت مسکن طی دوره رونق معاملات و جهش قیمتی»، «چرایی تشبیه دوره بعد از آبان ۹۹ به فاز پساجهش»، «ماجرای رشد شدید قیمت زمین در تهران»، « رابطه قیمت مسکن در تهران و سایر شهرستان ها»، « چگونگی اثرگذاری شوک ارزی بر بازار مسکن» و « رابطه بلندمدت بازدهی بازارها با بازار مسکن» است.

تشریح سبد تسهیلاتی که امسال در دسترس خریداران و سازنده‌های مسکن قرار دارد، مزیت اجاره‌داری در مناطق مختلف تهران، بررسی آخرین وضعیت دستگاه حباب‌سنج مسکن، نسبت از دست رفته بین قیمت زمین و قیمت مسکن و همچنین تشریح چکیده دیدگاه‌های صاحب‌نظران اقتصادی درباره آینده بازار مسکن، از جمله سرفصل‌ها و محورهای این کارگاه است.

وبینار حقایق بازار مسکن در فاز پساجهش توسط فرید قدیری دبیر گروه مسکن و شهری روزنامه «دنیای‌اقتصاد» برگزار می‌شود. متقاضیان شرکت در این دوره برنامه که با عنوان «حقایق بازار مسکن در فاز پساجهش » در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار می‌شود، می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۷۷۶۲۴۱۱ و ۸۷۷۶۲۴۱۶ تماس بگیرند یا به آدرس اینترنتی مرکز آموزش گروه رسانه‌ای «دنیای‌اقتصاد» به نشانی tc.den.ir مراجعه کنند.

در پایان این دوره به شرکت‌کنندگان گواهینامه آموزشی اهدا می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند