آرشیو روزنامه شماره ۵۰۶۴ دنیای اقتصاد

اخبار مدیران - روزنامه شماره ۵۰۶۴

 • هنری به نام مذاکـره!

  نویسنده: Paul Fisher مترجم: مریم مرادخانی
  منبع: HBR: حدود چهار سال از آن رفراندوم معروف می‌گذرد. رفراندومی موسوم به «برگزیت» یا طرح خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا. در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶، بیش از ۱۷ میلیون نفر از مردم بریتانیا به این طرح، رای آری دادند.
 • یافتن هدف و معنا؛ مهم‌ترین اقدام امروز شرکت‌ها

  مترجم: مریم رضایی
  منبع: Business Insider: در گذشته، انتظارات از شرکت‌ها آن‌قدر زیاد نبود: تضمین حفظ تعادل کار-زندگی برای کارکنان، تامین غذای تازه برای آنها، فراهم کردن امکانات ورزشی، تسهیلات حمل‌ونقل و چیزهایی از این قبیل، ویژگی‌هایی محسوب می‌شوند که در جذب متقاضیان کار مستعد به شرکت‌های بزرگ، نقش دارند. به علاوه، شرکا و مشتریان انتظار دارند شرکت‌ها در کارهای دوستدار محیط‌زیست هم فعالیت داشته باشند.
 • اکنون زمان آن است تا روند فروش را مجددا سازماندهی کنید

  مترجم: امیرعلی رمدانی
  منبع:hbr: ایجاد تغییرات در میزان فروش عمده، همانند تجدید ‌ساختار یا کوچک‌سازی، مخل کار تیم‌های فروش و سیستم‌هایی است که از آنها پشتیبانی می‌کند. یک تغییر کوچک می‌تواند به ارتباط با مشتری یا به کیفیت آسیب بزند و کنترل و عزت‌نفس فروشندگان را تهدید ‌کند. جای تعجب نیست که پیشگامان فروش، معمولا تا رویداد مهمی آنها را مجبور نکند، دست به ایجاد تغییرات عمده نمی‌زنند. روبه‌رو شدن با بحرانی همچون همه‌گیری بیماری کرونا، پیشروان فروش و مدیران و فروشندگان را برای ایجاد تغییرات پذیراتر‌کرده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر