شماره روزنامه ۴۵۳۰
|
آرشیو روزنامه شماره ۴۳۳۴ دنیای اقتصاد

اخبار مدیران - روزنامه شماره ۴۳۳۴

 • به نسل چهارم مهندسی خوش آمدید

  مترجم: فریبا ولیزاده
  منبع: bcg: پیش‌بینی می‌شود فناوری‌های پیشرفته در چهار سال آینده بیشترین تاثیر را بر پروژه‌های مهندسی و توسعه محصول داشته باشند. کارشناسان مهندسی دیجیتال روش‌های جدید کار مبتنی بر فناوری‌های دیجیتال را معرفی می‌کنند و نتایج این چشم‌انداز برای مدیران صنعت و سرمایه‌گذاران وسوسه‌انگیز است. هر روز تعداد بیشتری از سازمان‌ها گام‌هایی جهت بهره‎برداری از تکنولوژی‌هایی نظیر اینترنت اشیا (IoT)، هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی برمی‌دارند.
 • با یافتن هم قبیله‌ای‌های خود به شادکاری برسید

  نویسنده: کن رابینسون مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی
  منبع:کتاب Finding Your Element: هیچ‌کس در این دنیا دقیقا مثل شما نبوده و نیست و نخواهد بود. هیچ‌کس هم در این دنیا مثل شما و به جای شما زندگی نمی‌کند. با این همه بسیاری افراد هستند که علایق و دلبستگی‌هایی شبیه شما دارند. بنابراین بخشی از فرآیند هویدا ساختن گوهر درون شامل یافتن جهانی است که شما می‌خواهید در آن باشید و بخشی از آن را تشکیل دهید و بنابراین باید به روشنی بدانید که از چه نوع فرهنگ و رفتارهای جمعی باید پیروی کنید و اعضای قبیله خود را دریابید.
 • چگونه یک حساب کاربری جذاب در لینکداین بسازیم؟

  نویسنده: Liz Ryan مترجم: مریم مرادخانی
  منبع: Forbes: مشاور عزیز، من از پروفایل لینکداینم متنفرم. اصلا جذاب نیست و تا به حال هیچ کمکی به من نکرده. چند وقتی است که دنبال کار هستم، اما تا به حال حتی یک نفر با من تماس نگرفته. ایراد کارم کجاست؟ لطفا صادقانه بگویید. هیچ‌کسی را ندارم که درباره پروفایلم نظر بدهد، به همین خاطر از اظهارنظر شما استقبال می‌کنم.
 • زنان میانسالی که مفهومی جدید در پرورش گیاه ایجاد کردند

  نویسنده: Dinah Wisenberg Brin مترجم: مریم رضایی
  منبع: Forbes: گاردنوییتی (Gardenuity) یک استارت‌آپ تجارت الکترونیک در دالاس است که هدفش تغییر روش ایجاد و نگهداری از باغچه‌های خانگی است.

بیشتر