آرشیو روزنامه شماره ۴۲۷۵ دنیای اقتصاد

اخبار مدیران - روزنامه شماره ۴۲۷۵

 • نقش طراحی ساختار سازمان در بهبود عملکرد

  مترجم: فریبا ولیزاده
  منبع: BCG : تمامی سازمان‌ها صرف‌نظر از اندازه‌شان با چالش‌ فشارهای ناشی از تحولات اقتصادی، شرایط پویای بازار و ترجیحات متغیر مشتریان و همچنین نوآوری‎های نوظهور در حوزه فناوری‌های دیجیتال روبه‌رو هستند. بسیاری از سازمان‌ها در واکنش به این تحولات با امید افزایش انعطاف‌پذیری، توان ارائه خدمات جدید، خلق ارزش و در نهایت تقویت عملکرد مالی، دست به اعمال تغییراتی در ساختار خود می‌زنند.
 • روش‌های ایجاد کسب‌وکار بهتر و افزایش سود

  مترجم: هوتسا عسکری نسب
  منبع: Forbes: در هر کسب‌وکاری حتی کوچک، پیشرفت عملکرد، رضایت مشتریان، رشد درآمد و افزایش سود، جزو چالش‌های همیشگی به‌شمار می‌رود. اما رعایت تمام این موارد بسیار مهم معمولا هزینه سنگینی داشته و کسب‌وکارهای کوچک از پس چنین هزینه‌هایی برنمی‌آیند. در ذیل به بررسی روش‌های بدون هزینه‌ای می‌پردازیم که برای موفقیت و دستیابی به نتایج عالی، بسیار حائز اهمیت هستند.
 • مدیران بزرگ چگونه بازخورد نشان می‌دهند؟

  مترجم: سید‌حسین علوی لنگرودی
  منبع: گالوپ alavitarjomeh@gmail.com: مدیران بزرگ از هر تکنیک و ابزاری برای نشان دادن بازخورد بهره ببرند، در نهایت به‌گونه‌ای عمل می‌کنند که گویی آیینه‌ای تمام‌نما در برابر دیدگان کارکنان قرار می‌دهند با این امکان که خود و نقاط قوتشان را بهتر و شفاف‌تر ببینند و بدانند که چه اثری بر جهان پیرامون‌شان گذاشته و می‌گذارند. تحقیقات موسسه گالوپ نشان داده که رویکردهای مورد استفاده مدیران بزرگ دارای سه ویژگی مشترک است که در این مطلب به آنها اشاره خواهد شد:

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر