بی‌همگان

مجموعه بی‌همگان به کارگردانی بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی با قلم علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی سال گذشته از شبکه سه سیما روی آنتن رفت و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. در خلاصه داستان بی‌همگان آمده است: در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم، لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی. کاظم هژیرآزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، مهدی ماهانی، محمد صادقی، میترا رفیع، مهسا باقری، هادی قمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی و بردیا دیانت از بازیگران سریال بی‌همگان هستند. قرار است این مجموعه هر شب ساعت ۲۱ از آنتن شبکه تماشا پخش شود و بازپخش آن ساعت های ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ عصر روز بعد خواهد بود.

آخرین پادشاهی

آخرین پادشاهی با نام اصلی The Last Kingdom سریالی تاریخی - ماجراجویانه است که براساس سری رمان‌های برنارد‌کورن‌ول به نام مجموعه داستان ساکسون ساخته شده است. داستان این سریال در اواخر قرن نهم میلادی اتفاق می‌افتد، زمانی که انگلیس به هفت پادشاهی تقسیم شده بود. ارتش وایکینگ‌ها به این قلمرو حمله کرده و در نهایت بر سرزمین ساکسون‌ها چیره می‌شوند و در ادامه داستان اوترد را دنبال می‌کنیم که به عنوان یک ساکسون به دنیا آمده اما به دست وایکینگ‌ها پرورش یافته و حالا او سعی می‌کند تا کشوری جدید را پایه‌گذاری کند. الکساندر دریمون، دیوید داوسون، توبیاس زانتلمان و امیلی کوکس در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند. شبکه تماشا ۴۶ قسمت برای پخش آماده کرده است که هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌شود و در ساعت‌های ۴، ۱۰ و ۱۶ تکرار آن قابل مشاهده است.

ماتادور

سریال پلیسی ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی نیز از فردا یکشنبه جایگزین سریال «پژمان» خواهد شد. داستان این سریال از این قرار است که یک مقام اروپایی برای شرکت در کنفرانسی درباره انرژی اتمی‌ به ایران می‌آید. گروهی تروریستی شامل یک زن و دو مرد، برای به‌ هم‌ ریختن برنامه‌های این کنفرانس در ایران دست به فعالیت‌های تروریستی می‌زنند. نیروهای پلیس برای جلوگیری از خرابکاری‌ وارد عمل می‌شوند و... پوریا پورسرخ، سام درخشانی، پولاد کیمیایی، علیرام نورایی و شقایق فراهانی از بازیگران اصلی این سریال هستند. سریال ماتادور هر شب ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش و در ساعت‌های ۵، ۱۱ و ۱۷ تکرار آن به نمایش گذاشته می‌شود.