آرشیو روزنامه شماره ۴۱۸۱ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۱۸۱

 • مانیفست ایران برای سرمایه‌گذاران

  دنیای اقتصاد: سازوکار جذب سرمایه‌های خارجی در ایران از سوی متولیان وزارت اقتصاد بررسی شد. متولیان این بخش بر این باورند که قانون جذب پول خارجی که بازبینی آن در سال ۸۱ در کشور انجام شد دارای فراز و فرودهایی است که نیاز به اصلاح دوباره دارد؛ فراز و فرودهایی که منجر شده تصمیم‌سازان اقتصادی در راستای شتاب بخشیدن به جذب سرمایه خارجی، قانون جذب سرمایه‌گذار خارجی را به‌روزرسانی کنند.
 • عارضه اشباع‌شدگی در صنعت

  دنیای اقتصاد: تعدد غیرضروری واحدهای صنعتی در رشته‌های فعالیت‌های مختلف را می‌توان یکی از عارضه‌های تولید در کشور دانست؛ عارضه‌ای که از سوی فعالان بخش خصوصی نیز تایید شده است.
 • اولین تغییر در وزارت صنعت

  دنیای اقتصاد: محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی حسن‌یونس سینکی را به‌عنوان معاون امور اقتصادی و بازرگانی این وزارتخانه منصوب کرد. سینکی پیش‌تر قائم‌مقامی وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی را برعهده داشت، پیش از این یدالله صادقی مسوولیت این معاونت را برعهده داشت.
 • آخرین وضعیت آب‌شیرین‌کن‌ها در ایران

  دنیای اقتصاد: استفاده از آب‌شیرین‌کن‌ها در روستاهای مناطق ساحلی، مرزی و کویری برای عبور از بحران کم آبی را می‌توان یکی از اولویت‌های دولت دوازدهم دانست.
 • برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره تجاری

  دنیای اقتصاد: روزنامه «دنیای ‌اقتصاد» یک دوره آموزشی با عنوان «اصول و فنون مذاکره تجاری» را فردا سه‌شنبه ۹ آبان، برگزار می‌کند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر