هاشمی با اشاره به اینکه روز گذشته مرحله دوم از قرارداد منعقد شده با شهرداری تهران به تعداد ۲۵ دستگاه اتوبوس درون‌شهری به شهرداری تهران تحویل داده شد،  خاطرنشان کرد: هر ماه تعدادی از این اتوبوس‌‌‌ها را مطابق قرار داد تحویل می‌‌‌دهیم. مدیر عامل شرکت خودروسازی اسنا به قرارداد این شرکت با شهر اصفهان نیز اشاره و تصریح کرد: برای تحویل ۵۰ دستگاه اتوبوس‌‌‌ دوکابین یا همان BRT به کلان شهر اصفهان نیز قراردادی منعقد شده و اکنون در حال برنامه‌‌‌ریزی برای تحویل این اتوبوس‌‌‌ها هستیم.  وی از مذاکرات صورت گرفته با مدیران کلان‌شهر مشهد نیز خبر داد و اظهار کرد: مذاکره‌‌‌ای برای تحویل تعدادی از اتوبوس‌‌‌های دو‌کابین و تک‌کابین برگزار شد و قرار است به زودی اتوبوس برقی شهری ۱۲ متری را وارد خط تولید خودروسازی اسنا کنیم. مهم‌ترین دلیل علاقه‌مندی مدیران شهری به استفاده از این خودروها،  مشخصات فنی قابل قبول و کیفیت آنهاست.  گفتنی است؛ در حالی روز گذشته ۲۵ دستگاه اتوبوس درون‌شهری از سوی شرکت اسنا تحویل شهرداری تهران شد که پیش‌تر ۲۳ دستگاه اتوبوس ۱۲ متری اسنا (شرکت اتوبوس‌‌‌سازی گروه بهمن) طی مراسمی تحویل شهرداری تهران شده بود.

گفتنی است اتوبوس تولیدی شرکت اسنا ۱۲ و ۱۸ متری بوده و در زمره اتوبوس‌های مدرن و پیشرفته محسوب می‌‌‌شوند. اتوبوس‌‌‌های یاد شده از امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا،  امکانات ویژه افراد کم‌‌‌توان و سالمند و فناوری‌‌‌های پیشرفته حفاظت از مسافران برخوردار بوده و با اتکا به توان مهندسان و کارگران ایرانی ساخته شده‌‌‌اند.

در عین حال در داخل این اتوبوس‌ها و تمام صندلی‌‌‌ها پورت اختصاصی شارژ USB تعبیه شده و مسافران تا رسیدن به مقصد می‌توانند باتری تلفن خود را نیز شارژ کنند. همچنین در اتوبوس‌‌‌ها از سیستم شبیه‌‌‌ساز سه‌بعدی همه‌جانبه برای حفظ ایمنی در مسیرهای پرتردد استفاده شده است.