عضو هیات‌مدیره بانک تجارت در این مراسم با اشاره به سرعت تغییر و تحول خدمات بانکی از سنتی به سمت مدرن شدن گفت: فعالیت‌های بانک در ابتدا به خدمات شعب و به صورت محدود در قالب خدمات نوین خلاصه می‌شد، اما امروزه با هدایت فرآیندها به سمت دیجیتالی شدن و توسعه کسب و کار، بانک تجارت از طریق شرکت تکنو تجارت به عنوان مرکز نوآوری بانک با انعقاد تفاهم‌نامه‌های متعدد با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها سعی در ارتقای ارائه خدمات نوین دارد.

اشرف‌نژاد یادآور شد: تامین مالی خریداران و فروشندگان کالا و خدمات با رعایت بهداشت اعتباری و قانون عملیات بانکی بدون ربا، مطابق با مقررات و بخشنامه‌های داخلی بانک و در چارچوب ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ‌ایران انجام می‌پذیرد و بانک تجارت همواره سعی دارد این خدمات را به صورت شخصی‌سازی شده به مشتریان خاص خود ارائه کند.

همچنین معاون مدیرعامل در راهبری بازار و توسعه کسب و کار بانک تجارت با اشاره به مفاد تفاهم‌نامه با شرکت پروازکاران گفت: امیدواریم در طول مدت یکساله این تفاهم‌نامه تجربه تعامل سازنده موفق، سازگار با منافع بانک و شرکت پروازکاران آسمان گستر به نحو مطلوبی دنبال شود و با امضای تمدید تفاهم‌نامه همکاری در آینده، گام‌های بلندتری برداشته شود.

شریفیان با استقبال از همکاری این شرکت افزود: بانک تجارت علاقه‌مند است در راستای ایفای نقش فعال در توسعه اقتصاد پایدار، از ظرفیت‌های این تفاهم‌نامه در جهت انتفاع دوطرف استفاده شود.

کاراندیش رئیس هیات مدیره شرکت پروازکاران آسمان گستر نیز گفت: یکی از کارهای شایسته بانک تجارت در شرایط فعلی اقتصاد کشور، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌هاست و ما برای ادامه روند انجام کار به حمایت و پشتیبانی یک بانک مطمئن و توانمند نیاز داشتیم که با مذاکرات فی مابین و مشاهده توانمندی‌های بانک تجارت این مهم صورت پذیرفت. بنا براین گزارش شرکت دانش‌بنیان پروازکاران که با نام تجاری Seateto و با آدرس

 Saeteto.ir فعالیت می‌کند، با راه‌اندازی اکوسیستم حراجی در حوزه بازار خدمات پروازی فعال بوده و زمینه‌ تامین و قیمت‌گذاری عادلانه میان متقاضیان و ایرلاین‌های ارائه‌کننده خدمات پروازی را فراهم کرده است. مشتریان می‌توانند با ثبت درخواست خود در پلت‌فرم seateto.ir از تسهیلات تخصیصی بانک تجارت در این حوزه بهره‌مند شوند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند