ضیائی تاکید کرد: شکستن رکورد حمل محموله صادراتی در یک روز که در شرایط بد تحریمی و باوجود شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد و در نوع خود کم‌سابقه بوده ازجمله دستاوردهای دیگر شرکت در بخش صادرات بوده است.

مدیرعامل مس باهنر بومی‌سازی قالب گرافیتی ریخته‌گری لوله مسی برای اولین بار در ایران، آغاز همکاری با صندوق نوآوری ریاست جمهوری برای گسترش صنایع پایین‌دستی، تولید گرده با تبدیل پرس انگشتی به پرس گرده را ازجمله اقدامات دیگر مس باهنر در سه‌ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ بیان کرد و افزود: کاهش دوره وصول مطالبات از ۶۰ روز به ۳۱ روز از برنامه‌هایی است که برای اولین بار در مجموعه مس باهنر حاصل‌ شده است.

ضیائی ضمن ارج نهادن به تلاش همکاران خود در مس باهنر در تمامی سطوح، روحیه همدلی و همت به وجود آمده در این مجموعه بزرگ صنعتی را بسیار ارزشمند دانست و اعلام کرد که در سایه همین همدلی، شرکت در سال ۱۴۰۰ و در سطح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرکت برتر به خاطر عملکرد ممتاز در جهت تولید انتخاب و موفق به کسب لوح از دست مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده است.

در این جلسه که مهندس وکیلی معاون فنی و نظارت صدر تامین و تنی چند از معاونان و مدیران این هلدینگ نیز حضور داشتند از عملکرد مس باهنر در سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی شد.

معاون فنی و نظارت صدر تامین در ادامه اعلام کرد: مس باهنر یکی از موفق‌ترین شرکت‌های تاصیکو بوده و عملکرد خوب مدیریت و کارکنان آن موجب شده که این شرکت همواره جایگاه خود را در بین شرکت‌های مجموعه صدر تامین حفظ کند و آن را ارتقا بخشد. وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کارکنان این مجموعه پیش‌بینی کرد این شرکت در پایان سال کاری، تولید و بودجه پیش‌بینی‌شده برای سال ۱۴۰۰ را محقق سازد. گفتنی است مس شهید باهنر بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات نیمه‌تمام مسی و آلیاژهای مس در خاورمیانه بوده و از شرکت‌های تابعه هلدینگ صدر تامین وابسته به شستا است.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند