در مراسم بهره‌برداری از سامانه ساماش شعبه کرمان، کاردگر مدیرعامل بیمه دانا ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته برای راه‌اندازی سامانه ساماش در شعبه کرمان که به ‌صورت آزمایشی آغاز به‌کار کرده است، از ضرورت فاز‌بندی این طرح و اجرای آن در تمامی شعب کشور حمایت کرد و خواستار برطرف شدن مشکلات احتمالی این سامانه و شارژ امکانات لازم برای تقویت آن در سطح شعب شد. نظری رئیس شعبه کرمان بیمه دانا نیز در ارتباط مستقیم و آنلاین با مدیرعامل بیمه دانا، از تلاش و حمایت‌های کاربردی وی در اجرای این طرح قدردانی و ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی سامانه ساماش، رسیدگی به اسناد درمانی بیمه‌شدگان این شعبه و پرداخت خسارت درمانی آنها، از این ‌پس با سرعت بیشتری انجام شود.

 

در حاشیه این مراسم حسین حسینی، قائم‌مقام مدیرعامل و مهدیه نعیم حسنی رئیس مرکز فاوای بیمه دانا ضمن ارائه گزارشی از نحوه راه‌اندازی این سامانه، خواستار ادامه حمایت‌های لازم برای گسترش این سامانه در سایر شعب شرکت شدند.

با راه‌اندازی این سامانه در شعبه کرمان، امکان نظارت لحظه ‌به ‌لحظه در خصوص حجم و کیفیت کار همکاران فراهم ‌شده و با الکترونیکی شدن فرآیند، اسناد فیزیکی و جاگیر عملا از گردش کار حذف ‌شده و عملیات مربوط به محاسب و پزشک به‌صورت الکترونیکی در پرونده‌ها اعمال خواهد شد. راه‌اندازی سامانه ساماش با تلاش‌های رئیس و همکاران مرکز فاوا و همکاری و تعامل شایسته مدیریت بیمه‌های درمان صورت گرفته است. فاز نخست این سامانه برای خسارت‌های درمانی در نظر گرفته ‌شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند