به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، وی افزود: تلاش داریم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های افزایش سرمایه در کنار گسترش ظرفیت‌های بانکداری الکترونیک، سهم بازار بیشتری از بازار پول را به‌دست آوریم. کریمی در ادامه با اشاره به اینکه بانک دی در یک سال گذشته توانسته است در مسیر اصلاح ساختار مالی موفقیت‌های چشمگیری کسب کند، افزود: در سال ۹۹، گروه مالی بانک دی با هدف نظام‌بخشی و بهبود زنجیره ارزش خدمات مالی شرکت‌های گروه بانک دی تشکیل شد که استفاده صحیح از ظرفیت‌های این گروه می‌تواند موجب افزایش رضایت همه ذی‌نفعان بانک شامل مشتریان، سهامداران و خانواده‌های شهدا و ایثارگران شود.

مدیرعامل بانک دی اظهار کرد: در سال‌جاری همکاری‌های بانک دی و صندوق توسعه ملی به‌طور چشمگیری تقویت خواهد شد و با این همکاری‌ها، در نظر داریم از بخش تولید به‌ویژه طرح‌های تولیدی مطرح ‌شده از سوی خانواده‌های شهدا و ایثارگران حمایت‌های بیشتری انجام دهیم.

کریمی افزایش ارائه تسهیلات به جامعه ایثارگری را از دیگر برنامه‌های مهم بانک دی در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم روند آغاز شده از سال گذشته مبنی بر بهینه‌سازی نسبت نرخ سود منابع و مصارف را ادامه دهیم و در این میان، تنوع‌بخشی به تسهیلات و طرح‌های بازاریابی را جزو اولویت‌های اصلی قرار می‌دهیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند