روزبه ظهیری ‌هاشمی، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با حضور در محل پروژه مجتمع مسکونی آسمان البرز، از روند فعالیت اجرایی در این پروژه به‌صورت میدانی بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن پس از بازدید گفت: رویه شرکت نوین پایدار در پیشبرد این پروژه به‌صورت پیمان جزء، با توجه به وضعیت کلی اقتصاد و نوسانات موجود در بازار بسیار صحیح است. البته در این رابطه به دلیل اینکه تهیه مصالح و موارد مورد نیاز بر عهده خود پیمانکاران نیست، باید نسبت به سیستم‌های انبارداری و Balance Material مراقبت کرد تا از بروز خسارت یا تاخیر در اجرای پروژه جلوگیری شود.

وی نظارت بر رعایت کیفیت در اجرای جزئیات تمام عملیات از سوی پیمانکاران را ضروری دانست و افزود: شرکت نوین پایدار به دلیل نوع قرارداد «مشارکت سازنده» در این پروژه، هم ‌شأن کارفرما دارد و هم شأن ناظر کیفی؛ بنابراین باید در تمام مراحل، کیفیت سنجیده شود. مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن همچنین با تاکید بر ضرورت افزایش نظم و انضباط در محیط کارگاهی، تصریح کرد: رعایت نظم و حفظ آراستگی در محل کارگاه موجب کاهش ضایعات و پرت مصالح شده که در نهایت منجر به افزایش دقت پیمانکاران و بهبود کیفیت در اجرای عملیات پروژه آسمان البرز می‌شود. بر اساس این گزارش، هادی صالحی‌وزیری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نوین پایدار نیز با اشاره به تغییر مدیریت صورت گرفته در این پروژه در دو ماه گذشته گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا که موجب بروز تاخیر در بسیاری از پروژه‌ها شده، اما کارگاه پروژه آسمان البرز حتی یک روز هم تعطیل نشده و تمام سعی و همت تمام عوامل در جبران تاخیر موجود در پیشبرد عملیات اجرایی پروژه است.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند