معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت با اشاره به «بیمه بازخرید سنوات بیمه ملت» گفت: این بیمه‌نامه پرداخت سنوات کارکنان را تضمین و با پرداخت سود مازاد سرمایه‌گذاری و تضمین پوشش‌های خطر فوت و نقص عضو، نگرانی‌های ناشی از بازخرید، ترک خدمت، بازنشستگی و فوت ناگهانی کارکنان را برای کارفرما کاهش می‌دهد. ریحانه جناتی افزایش حسن رابطه‌ کارفرما و کارکنان را از جمله مزایای بیمه بازخرید سنوات بیمه ملت ذکر کرد و افزود: با توجه به آرامش خاطر فراهم‌شده در رابطه کارفرما و کارکنان، افزایش بازده کاری در سازمان نیز از دیگر مزایای این بیمه‌نامه است.  وی در خصوص مزایای بیمه‌نامه بازخرید سنوات اظهار کرد: بیمه ملت علاوه بر تضمین پرداخت مبالغ بازخرید سنوات کارکنان، سود مشارکت در منافع را نیز برای این بیمه‌نامه پرداخت می‌کند.

جناتی امکان پرداخت مستمری به کارکنان براساس اندوخته سرمایه‌گذاری (اندوخته سنوات) را از دیگر مزایای بیمه بازخرید سنوات اعلام کرد و گفت: در این بیمه‌نامه امکان تبدیل سرمایه انتهای دوره به پرداخت به صورت مستمری نیز وجود دارد.

جناتی با تاکید بر اینکه دارندگان این بیمه‌نامه در بیمه ملت از مزیت انحصاری استفاده از کارت اعتباری خرید اقساطی برای تامین مایحتاج جاری خود بهره‌مند خواهند شد، اظهار کرد: این بیمه‌نامه مزایای دیگری چون دریافت غرامت پزشکی امراض خاص را نیز دارد و سازمان‌ها می‌توانند این بیمه‌نامه را برای افراد جدیدالاستخدام همزمان با شروع سایر مزایای استخدامی تهیه کنند.

معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت در همین خصوص ادامه داد: در صورتی که کارفرما خود به دنبال عقد قرارداد با شرکت بیمه نباشد، این امکان برای کارکنان وجود دارد که به صورت خویش‌فرما نیز با مراجعه به نمایندگان بیمه ملت با خرید بیمه‌نامه سپرده زندگی نسبت به سرمایه‌گذاری حق سنوات خود برای بهبود حقوق و مزایای بازنشستگی خود اقدام کنند.

 ریحانه جناتی گفت: با توجه به اینکه چنین تمهیداتی برای پرداخت سنوات کارکنان اندیشیده شده‌است، بهانه‌های عدم امکان پرداخت سنوات کارگران به دلایلی چون کاهش سرمایه در گردش سازمان‌ها و... پذیرفتنی نیست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند