مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام کرد: پیرو درخواست‌های مکرر بخش خصوصی برای در نظر گرفتن تسهیلات ویژه جهت کسب‌‌وکارهای مجازی خرد و نوپا و با توجه به تدابیر مشترک جهت اجرای بهینه الزام اینماد برای پرداختیارها، ضمن اعلام راه‌اندازی فرآیند اینماد بدون ستاره برای کسب‌‌وکارهای مذکور در قالب مدل جعبه شنی (سندباکس)، جزئیات آن به شرح زیر اطلاع‌رسانی می‌شود:

۱- برای تسهیل حداکثری در کسب‌وکارهای خرد متقاضی اینماد، فرآیند ساده‌ شده نماد اعتماد الکترونیکی در قالب «اینماد بدون ستاره» صرفا با احراز هویت و دامنه، طراحی و پیاده‌‌سازی شده است.

۲- منظور از کسب‌وکار خرد، کسب‌‌وکاری است که تعداد تراکنش‌های آن در ماه کمتر از ۵۰ عدد و مجموع مبلغ تراکنش‌های آن در ماه کمتر از ۵۰ میلیون تومان باشد.

۳- در صورتی که تعداد یا مجموع مبلغ تراکنش‌‌های شخص صاحب امتیاز کسب‌‌ کار خرد طی یک ماه، از محدودیت‌های تعیین‌شده بیشتر شود، این کسب‌وکارها موظفند ظرف ۱۰ روز نسبت به طی مراحل کامل اعطای اینماد و تبدیل «اینماد بدون‌ستاره» به «اینماد ستاره‌دار» اقدام کنند.

۴- تعرفه «اینماد بدون ستاره» فقط مبلغ ۵۰ هزار تومان سالانه (کمتر از یک‌‌سوم تعرفه اینماد ستاره‌‌دار) است.

۵- پس از دریافت اینماد و با توجه به الزام کد رهگیری مالیاتی برای دریافت درگاه پرداخت، دریافت کد رهگیری مالیاتی بدون نیاز به مراجعه یا ورود اطلاعات جدید، به صورت برخط قابل انجام خواهد بود.

۶- با انتخاب متقاضی، امکان ارسال اطلاعات از جمله کد رهگیری مالیاتی و انتقال به صفحه ویژه هر یک از شرکت‌های پرداختیار که قبلا زیرساخت‌های لازم را ایجاد کرده و به پنجره واحد تجارت الکترونیکی متصل شده‌اند، وجود خواهد داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند