صهیونیست‌ها شاکی شدند/ انتقاد از شرط و شروط نتانیاهو برای توافق با حماس

مقامات سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی از شرط و شروط نخست وزیر این رژیم برای توافق تبادل اسرا با جنبش حماس انتقاد کردند.

منابع آگاه در این سرویس‌ها تاکید کردند که مقامات مذکور در جریان نشست با نتانیاهو از اینکه وی برای توافق تبادل اسرا پیش شرط تعیین کرده انتقاد کردند.

این مقامات صهیونیست نسبت به سنگ اندازی های نتانیاهو در مسیر دستیابی به توافق با جنبش حماس ابراز نگرانی کردند چرا که وی از فروپاشی کابینه خود می ترسد.

خبر مرتبط
بی بی دیوانه شد/ نتانیاهو شرطی دیگر به شروط غیرقابل مذاکره اشغالگران اضافه کرد

چندی پیش، دفتر نتانیاهو فهرستی از چهار درخواست را منتشر کرد که به گفته او این درخواست‌ها قابل مذاکره نیستند در حالیکه میانجی‌ها برای دیدار این هفته در قاهره و دوحه آماده می‌شوند.

روز گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: هر توافق صلحی در غزه با حماس باید شامل ادامه جنگ در این باریکه به منظور رسیدن ما به اهدافمان باشد!

در بیانیه نتانیاهو، لیست بلند بالایی در این زمینه ارائه شده که به گفته وی این موارد غیرقابل مذاکره در مذاکرات آتی در دوحه و قاهره خواهند بود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید دارد: هر توافقی با حماس باید شامل توقف ارسال تسلیحات به حماس از طریق مرز مصر با غزه باشد. همچنین نباید هزاران رزمنده حماس به شمال نوار غزه بازگردند.

همچنین تل آویو در نظر دارد بالاترین شمار اسرای خود را در همان مرحله نخست توافق صلح از بند حماس آزاد کند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.