حمله جدید حزب‌الله علیه نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در موضع صهیونیستی «المناره» هدف قرار داده است.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در پاسخ به تعرض دشمن اسرائیلی به شهرک البرغلیه، رزمندگان مقاومت اسلامی پس از دیده‌بانی دقیق نیروهای دشمن در موضع المناره و رصد گروهی از نظامیان آن در میدان تیر، این نظامیان را با تسلیحات موشکی و گلوله‌های توپخانه هدف قرار داده و تلفاتی حتمی را به آنان وارد کردند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد که هدفی را در آسمان منطقه اشغالی «نهاریا» بدون به صدادرآمدن آژیر هشدار، رهگیری کرده است.

خبر مرتبط
اسرائیل لبنان را تهدید کرد/ حزب‌الله را نابود خواهیم کرد

«یسرائیل کاتس» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی گفت: به لحظه تصمیم گیری درباره تغییر قواعد بازی علیه حزب‌الله و لبنان نزدیک می‌شویم.

از سوی دیگر حملات ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان نیز همچنان ادامه دارد.

خبرنگار النشره در جنوب لبنان گزارش داد که یک موتور سیکلت از سوی یکی از پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی در تقاطع «البرغلیه» هدف قرار گرفته است.

بنا بر خبرهای رسیده، در این حمله ارتش رژیم صهیونیستی چند نفر زخمی شده‌اند.

خبر مرتبط
تیر خلاص واشنگتن بر پیکر غزه/ موافقت آمریکا با ارسال بمب و هواپیمای جنگی جدید به اسرائیل

دولت واشنگتن قصد دارد محموله ای متشکل از ۱.۸ هزار بمب ۲۰۰۰ پوندی (۹۰۷ کیلوگرمی) و ۱.۷ هزار بمب ۵۰۰ پوندی (حدود ۲۲۷ کیلوگرم) را به اسرائیل ارسال کند.

این موتور سیکلت در محلی هدف قرار گرفته است که ساعاتی پیش یک خودرو در اطراف آن از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مورد هجوم قرار گرفته بود.

پیش از این، خبرنگار النشره در جنوب لبنان در این رابطه گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی خودرویی را در منطقه «البرغلیه» واقع در شمال «صور» در جنوب لبنان هدف قرار داده است.

منابع رسانه‌ای لبنانی گزارش دادند که در نتیجه حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به این خودرو ۸ غیرنظامی زخمی و به بیمارستان‌های منطقه «صور» منتقل شده‌اند.

این منابع اعلام کردند که زخمی‌های این حمله دچار جراحات جزئی شده‌اند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.