حمید استیلی در خصوص میزبانی مشهد از دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان گفت: جا دارد از مردم خوب خراسان که از بدو ورود ما فوق‌العاده خوب کار کردند و میزبانی قابل توجهی در مسیر فرودگاه تا هتل و در هتل محل اقامت داشتند و همچنین شرایط زمین تمرینی امروز هم مطلوب بود.

او ادامه داد: بازدیدی از زمین چمن ورزشگاه امام رضا(ع) داشتیم که فوق‌العاده زمین خوبی دارد و ان‌شاالله تا روز مسابقه نیز غلتک بخورد تا شرایط بهتری پیدا کند. وضعیت رختکن‌ها را نیز مشاهده کردیم که خوشبختانه شرایط مطلوبی داشت.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار مقابل لبنان ابراز کرد: ان‌شاالله تماشاگران نیز در ورزشگاه امام رضا(ع) حاضر شوند و یک مسابقه خوب در کنار هواداران داشته باشیم.

استیلی درباره وضعیت ملی‌پوشان عنوان کرد: خوشبختانه بازیکنان سرحال و آماده هستند و تست کرونای آنها نیز منفی شده است. یکی، دو بازیکن هم دیرتر از بقیه به اردو ملحق می‌شوند و ان‌شاالله از فردا یا پس فردا تمام بازیکنان را دراختیار داریم.

او درباره غیبت سردار آزمون در تمرین امروز تیم ملی گفت: او به دلیل خستگی تمرین نکرد، اما فردا یا پس فردا تمام بازیکنان در تمرین تیم ملی حضور خواهند داشت.

دلیل غیبت سردار آزمون در تمرین تیم ملی

این مطلب برایم مفید است
134 نفر این پست را پسندیده اند