با توجه به ارزیابی صورت گرفته «تیبا صندوقدار» امروز رشد یک میلیون تومانی در بازار را ثبت کرد و امروز ۱۱۸ میلیون تومان در بازار قیمت خورد، مدل «هاچ بک» این خانواده نیز (تیبا۲ معمولی) نیز امروز رشد ۵۰۰ هزار تومانی را ثبت کرد و در بازار با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان معامله شد.

اما در میان محصولات سایپا امروز «ساینا» خلاف جهت روزهای گذشته حرکت کرد و افتی دو میلیون تومانی را در بازار تجربه کرد. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که ساینا امروز ۱۳۲ میلیون تومان در بازار معامله شده است.

از سوی دیگر رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که بازار پراید که در روزهای اخیر افت و خیز بسیاری داشته امروز در بازار آرام گرفت و بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار گرفتند، می توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان در این بازار را می توان به نوسان در بازار ارز (دلار) نسبت داد، بالا و پایین شدن قیمت دلار در بازار در روزهای اخیر موجب شده تا بازار خودرو نیز همانند سایر بازارها با سردرگمی روبرو شود.

 
 

سایپا 14

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند