شاید باورکردنی به نظر نرسد اما جنگ بستنی حقیقت دارد. اما این جنگ بین مردم و برای خرید بستنی رخ نمی دهد. بلکه مدتی است فروشندگان لسترشایر را درگیرخود کرده است.

 

تونی دلسوزو، ۵۰ ساله که بین مردم محلی به عنوان "آقای کول(خنک)" شناخته می شود، معتقد است که فروشندگان رقیب، کسب و کار خانوادگی خود را فلج کرده اند. او سالهاست در این منطقه با کمک همسرش بستنی خانگی می سازد و میفروشد اما امسال رقبا برای به چنگ آوردن مشتریان او دست به رقابتی عجیب زده اند.

696597_563

او از رقبای خود می ترسد چرا که نه تنها وی را تهدید می کنند بلکه کانکس بستنی فروشی او را به آتش کشیده اند. تونی می گوید که تا کنون حداقل به چهار رقیب محلی رقابت کرده اما هرگز سابقه نداشته بین آنها چنین مجادله خطرناکی رخ دهد. به اعتقاد وی این فروشندگان تازه کار و غیربومی هستند که برای فروشندگان محلی تهدید محسوب می شوند.

696598_109

آتش زدن کانکس تونی زمانی رخ داد که وی و همسرش در خواب بودند بنابراین اتش به ماشین ها، خانه ، گاراژ و اتاقهای آنان نفوذ کرد و خسارتی 8 هزار دلاری به آنان زد. کسب و کار بستنی این خانواده از اواخر دهه 1970 تاسیس شد، اما در طول چند دهه این نخستین باری است که هدف حمله قرار می گیرند. تونی می گوید: "این یک تجارت طولانی مدت است که در خانواده من اجرا می شود و هیچ چیز مثل این تا کنون اتفاق نیفتاده است. به هرحال در گرمای هوا مشتری بستنی زیاد است و تصور می کنم این رقابتی بسیار کثیف است."

پلیس لسترشایر تحقیقات در مورد آتشسوزی را آغاز کرده است اما مشخص نیست نتایج چه خواهد بود

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند