دختر 26 ساله روس بر اثر ابتلا به یک بیماری عجیب در حال حاضر چهره اش تفاوت چندانی با یک اسکلت ندارد گویا از او چند استخوان باقی مانده که تنها لایه ای نازک از پوست روی آن کشیده است.

این دختر که کریستینا کاریناینا نام دارد از دوران دبیرستان ناگهان اشتهای خود را از دست داد و تا امروز دیگر میلی به خوردن غذا ندارد جز در مواقعی که قطعاتی کوچک از موز یا سیب می خورد.

پزشک مالج دختر روس هشدار داده که اگر یک سال دیگر وضعیت اشتها و کم خوری او به همین روال ادامه پیدا کند بدون شک کریستینا خواهد مرد.

گفتنی است در حال حاضر از وزن این بیمار تنها 17 کیلوگرم باقی مانده است به عبارتی طبق اعلام وبسایت شاشة نیوز کریستینا کاریناینا هم وزن یک کودک 4 ساله است.بسیاری از مردم که دورادور از وضعیت این دختر مطلعند برای او نگران هستند از جمله ماریا کوکنو ستاره تلویزیونی روس که با راه انداختن کمپینی برای کمک به کریستینا به فکر نجات او قبل از دیر شدن و مگر اوست.گفتنی است مدتی قبل نیز خبری درباره دختری آمریکایی به نام روبی در رسانه ها منتشر شد که  از بیماری تحت عنوان " gastroparesis " رنج می برد که سه سال تمام به جای خوردن غذا تنها از طریق یک لوله تغذیه می کرد و در مدت زمانی کوتاه دچار کاهش وزنی شدید شد.

بیماری عجیبی که دختر 26 ساله را به اسکلت شبیه کرد+تصاویر

بیماری عجیبی که دختر 26 ساله را به اسکلت شبیه کرد+تصاویر

بیماری عجیبی که دختر 26 ساله را به اسکلت شبیه کرد+تصاویر

انتهای پیام/