آرشیو روزنامه شماره ۴۴۵۷ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۴۵۷

 • اعلام قیمت جدید خودروها در کما

  دنیای اقتصاد: در شرایطی که قیمت پیشنهادی خودروهای داخلی از سوی سازمان حمایت مصرف‌‌کنندگان و تولید‌کنندگان به ستاد تنظیم بازار رفته و خودروسازان و مشتریان منتظر اعلام نظر نهایی این ستاد هستند، رفت‌وآمدها در وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعلام قیمت‌های جدید را به تاخیر انداخته است.
 • تاثیر «قدرت خرید» بر بازار و تولید خودرو

  دنیای اقتصاد: هنگامی که شرایط اقتصادی متغیر می‌شود، یکی از پالس‌هایی که در ارتباط با این متغیر، به سیاست‌گذاران اقتصادی هشدار می‌دهد، قدرت خرید است. بر این اساس با شروع نوسانات ارزی و تحت‌تاثیر قرار گرفتن بازارهای دیگر، از جمله بازار خودرو، شاهد بودیم که قدرت خرید مردم با افت قابل‌ملاحظه‌ای همراه شد.
 • تعطیلی موقت کارخانه فورد در اسپانیا

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی فورد قرار است تولید محصولاتش را در کارخانه خود در اسپانیا برای ۹ روز در ماه نوامبر متوقف سازد. به گفته مقامات فورد این اقدام به‌دلیل کاهش تقاضا برای دریافت محصولات این خودروساز انجام خواهد شد.
 • فراخوان بزرگ بی‌ام‌و

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان روز سه‌شنبه از فراخوان بیش از یک میلیون خودروی دیزلی دیگر به علت مشکلی در اگزوز خبر داد. این نقص فنی «در موارد حاد می‌تواند باعث آتش‌سوزی شود».
 • تمرکز جنوب شرق آسیا بر خودروهای داخلی

  دنیای اقتصاد: چند کشور جنوب‌شرق آسیا در تلاشند تا روش‌هایی را برای محافظت از صنعت نوظهور خودروی خود در برابر واردات بی‌رویه اجرایی کنند. این در حالی است که در اواخر سال گذشته خودروسازان داخلی در این کشورها از پرداخت عوارض معاف شدند.
 • اثر قیمت‌گذاری دستوری بیشتر از تحریم‌

  ایسنا: عضو هیات علمی دانشگاه علم‌ و صنعت گفت: برخی سیاست‌های دولت از جمله قیمت‌گذاری دستوری خودرو بیشتر از تحریم‌های خارجی به صنعت خودرو و تولید داخل ضربه زده است.
 • آزمایش خودران فورد در آینده نزدیک

  ایسنا: شرکت خودروسازی فورد اعلام کرده است که قصد دارد در سه ماه نخست سال آینده میلادی به آزمایش خودروهای خودران در سطح شهر واشنگتن بپردازد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر