آرشیو روزنامه شماره ۴۳۹۶ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۳۹۶

 • تحریم، «استاندارد» را عقب انداخت

  دنیای‌اقتصاد: در شرایطی که سازمان ملی استاندارد پیش‌تر اعلام کرده بود حتی یک روز هم به خودروسازان بابت استانداردهای جدید مهلت اضافه نخواهد داد، گویا شرایط پیش‌روی خودروسازی در اثر بازگشت تحریم و برخی مسائل دیگر، از سرسختی مسوولان این سازمان کاسته است.
 • آغاز به کار تسلا در شانگهای

  دنیای اقتصاد: شرکت خودروسازی تسلا روند استخدام نیرو‌های جدید را برای بهره‌برداری از کارخانه خود در شانگهای آغاز کرده است. استخدام نیرو از سوی شرکت آمریکایی تسلا که در زمینه تولید خودرو‌های برقی فعالیت می‌کند یک ماه پس از آن صورت گرفت که توافق‌نامه‌ای میان این شرکت و نهاد‌های تجاری محلی به ارزش ۲میلیارد دلار به امضا رسیده است.
 • بی‌ام‌و در اروپا فراخوان داد

  دنیای اقتصاد: پس از آنکه شرکت بی‌ام‌و به‌دلیل ایجاد حریق در برخی از خودروهای خود در کره‌جنوبی این خودروها را فراخواند، این شرکت آلمانی تصمیم گرفته است تا در همین راستا ۳۲۴ هزار دستگاه خودرو را در اروپا فراخوان دهد.
 • کاهش قیمت در بازار خودرو

  ایسنا: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران و فروشندگان خودروی تهران از نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به‌دنبال اجرای بسته جدید ارزی دولت خبر داد.
 • فروش رنو به ایران نصف شد

  ایسنا: فروش رنو فرانسه به ایران در ششمین ماه سال‌جاری میلادی نصف شد و به ۵ هزار و ۵۸۱ دستگاه رسید. شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در ششمین ماه سال‌جاری میلادی پنج هزار و ۵۸۱ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.

بیشتر