آرشیو روزنامه شماره ۴۳۷۹ دنیای اقتصاد

اخبار خودرو - روزنامه شماره ۴۳۷۹

 • سرنوشت خودروسازان خصوصی در تحریم

  دنیای اقتصاد: خودروسازی ایران از کمتر از سه هفته دیگر با تحریم‌های ایالات‌متحده آمریکا مواجه خواهد شد و این در شرایطی است که جدای از ایران‌خودرو و سایپا به‌عنوان دو غول صنعت خودروی کشور، شرکت‌های متعلق به بخش خصوصی نیز زیر سایه سنگین تحریم‌ها قرار خواهند گرفت.
 • خودرو در قلب جنگ تجاری

  دنیای‌اقتصاد: دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، اتحادیه اروپا را به شدیدترین اقدامات تلافی‌جویانه در زمینه تعرفه واردات خودرو تهدید کرده است.
 • دستگیری یک نفر در ارتباط با واردات غیرقانونی خودرو

  دنیای اقتصاد: وزیر صنعت، معدن و تجارت پنج‌شنبه گذشته در توییتی از دستگیری یک نفر در ارتباط با واردات غیرقانونی خودرو خبر داد. شریعتمداری پس از اینکه اعلام کرد، به‌زودی با مردم از جزئیات ثبت‌سفارش‌های غیرقانونی واردات خودرو سخن می‌گوید، در توییتی از دستگیری م.آ در ارتباط با واردات خودروهای لوکس خبر داد. اواخر سال ۱۳۹۶ موضوع ثبت‌سفارش‌های خودرو فاقد اصالت ازسوی مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح و رسانه‌ای شد. بر این اساس مشخص شد، در بازه زمانی ۲۸ تیر تا ۹ دی‌ماه ۹۶ یعنی در زمان بسته بودن سایت ثبت‌سفارش واردات خودرو ۶ هزار و ۴۸۱ خودرو به‌صورت غیرمجاز ثبت‌سفارش شده ‌است.
 • تامین یک چهارم نیاز ارزی قطعه‌سازان

  ایرنا: دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان گفت: فعالان این صنعت به ۲ میلیارد دلار ارز برای وارد کردن قطعات، مواد اولیه، لوازم یدکی و ماشین‌آلات نیاز دارند؛ اما تاکنون نزدیک به یک چهارم این مبلغ تامین شده است.
 • «رهام» محصول جدید سایپا رونمایی شد

  سایپا نیوز: همزمان با نمایشگاه خودروی شیراز، محصول جدید سایپا با نام «رهام» معرفی شد. در این مراسم استاندار فارس، نمایندگان مجلس، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد این شرکت حضور داشتند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر