بسم‌الله الرحمن الرحیم

حادثه تلخ و مصیبت‌بار انفجار در مسجد منطقه خان‌آباد استان قندوز که به جان‌باختن جمع زیادی از مومنان نمازگزار انجامید، ما را داغدار کرد. از مسوولان کشور همسایه و برادر افغانستان جدا انتظار می‌رود که عاملان خونخوار این جنایت بزرگ را به مجازات برسانند و با تدابیر لازم از تکرار چنین فجایعی جلوگیری کنند. از خداوند متعال رحمت و علوّ درجه برای شهیدان این حادثه و شفای عاجل برای آسیب‌دیدگان و صبر و سکینه برای کسان و بازماندگان آنها مسألت می‌کنم.

سیدعلی خامنه‌ای،۱۷ مهر ۱۴۰۰

   پیام فرمانده معظم کل قوا به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی

همچنین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی، این نیرو را از ستون‌های امنیت در کشور خواندند و با تقدیر از کمک نیروی انتظامی به دستگاه‌های متصدی خدمات مردمی از جمله در مقابله با کرونا، بر ارتقای سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه در این نیرو تاکید کردند. متن پیام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور است. این نقش ارزشمند، در سال‌های اخیر برجستگی بیشتری یافته است. همکاری و کمک به دستگاه‌های متصدی برخی خدمات مردمی، مانند آنچه در تعامل با ستاد ملی مقابله با کرونا دیده شد نیز جنبه دیگری از ارزش‌های این سازمان است.

همه در نیرو – به ویژه مسوولان و مدیران- باید تلاش کنند سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه را ارتقا‌ دهند و با کارکرد خود، قدر نیروی انتظامی را نیز در چشم عموم مردم ارتقا‌ بخشند.

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

سیدعلی خامنه‌ای،۱۷ مهر ۱۴۰۰

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند