آرشیو روزنامه شماره ۴۴۱۷ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۴۴۱۷

 • نوسان ارزی؛ عامل سرگردانی بورس

  شروین شهریاری
  دنیای اقتصاد: بازار سهام در هفته جاری شاهد رشد محدودی بود هر چند در مجموع گام‌های بورس با توجه به شتاب تحولات بیرونی، نامطمئن و پراحتیاط بود. به این ترتیب، با وجود افزایش ۲/ ۰ درصدی بورس در مقیاس هفتگی، این متغیر مهم بازار سرمایه هنوز موفق نشده از سد سقف قبلی ۱۴۰ هزار واحدی که پنجم شهریور تجربه شد گذر کند.
 • فاز احتیاطی در بازار سهام

  فاطمه اسماعیلی
  دنیای اقتصاد: بورس تهران در حالی که معاملات روز گذشته خود را با رشد شاخص کل آغاز کرده بود، در ادامه به سبب افزایش فشار عرضه و البته کمبود تقاضا برای خرید سهام، با افت عمومی قیمت سهام مواجه شد. به این ترتیب پس از ثبت رشد ۲/ ۳ درصدی در دو روز متوالی (دوشنبه و سه‌شنبه)، شاخص سهام با افت ۲۷۰ واحدی در سطح ۱۳۷ هزار و ۷۱۴ واحد قرار گرفت.
 • روز کوچک‌تر‌های فرابورس ایران

  دنیای اقتصاد: شاخص کل فرابورس روز گذشته نیز برای سومین جلسه معاملاتی متوالی با رشد همراه شد. آیفکس در آخرین روز معاملاتی هفته با افزایش ۱۱ واحدی در سطح حدود یک هزار و ۵۸۰ به کار خود پایان داد.
 • ساخت دستگاه «کربن کانتنت» در پتروشیمی امیرکبیر

  گروه بنگاه‌ها: رئیس واحد ابزاردقیق کارگاه مرکزی شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: دستگاه کربن کانتنت برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور با دانش و توان متخصصان این مجموعه و با حداقل هزینه طراحی و ساخته شد.سعید فرمانیه گفت: دستگاه کربن کانتنت، تست میزان کربن و درصد دوده پلیمرهای ساخته شده را بر عهده دارد.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر