آرشیو روزنامه شماره ۴۲۳۳ دنیای اقتصاد

اخبار بورس - روزنامه شماره ۴۲۳۳

 • سنگین‌ترین افت هفتگی بورس ۹۶

  شروین شهریاری
  دنیای اقتصاد: بازار سهام پس از یک رالی پرشتاب و بی‌وقفه صعودی که منجر به رشد ۲۰ درصدی در ۶ ماه گذشته شد، در این هفته جدی‌ترین عقب‌نشینی هفتگی خود را از خرداد ۹۵ تاکنون ثبت کرد و با عقبگرد ۲ درصدی شاخص کل، بازدهی بورس در سال جاری به سطح ۲۴ درصد بازگشت.
 • واگذاری مجدد کانال ۹۶ هزار واحدی

  دنیای اقتصاد: شاخص کل بورس تهران روز گذشته با افت ۳۱۲ واحدی مواجه شد و ضمن واگذاری دوباره کانال ۹۶هزار واحدی، در سطح ۹۵ هزار و ۹۲۹ واحد ایستاد. نبض معاملات دیروز همچنان در دست عوامل غیراقتصادی بود. هرچند عوامل بنیادی حمایت‌کننده از معاملات سهام کاملا محسوس است، اما ریسک‌های سیستماتیک پیرامون بازار موجب نزول شاخص سهام است.
 • انتظار برای آزادسازی سهام عدالت

  دنیای اقتصاد: تاخیر در پرداخت سود و همچنین آزادسازی سهام عدالت همچنان ادامه دارد. در این راستا روز گذشته اخباری از به سرانجام رسیدن این موضوع منتشر شد. بر این اساس رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن اعلام نظر مساعد رئیس‌جمهور برای آزادسازی سهام عدالت از ارائه پیش‌نویس لایحه آن به‌صورت غیررسمی به کمیسیون مزبور خبر داد. ضمن اینکه محمدرضا پورابراهیمی زمان این آزادسازی را ۲۲ بهمن ماه و ارزش هر برگه «عدالت» را نیز حدودا بین یک تا ۵/ ۱ میلیون تومان عنوان کرد.

بیشتر

بیشتر