آرشیو روزنامه شماره ۴۸۰۰ دنیای اقتصاد

اخبار بورس کالا - روزنامه شماره ۴۸۰۰

  • ثبت رکورد ۱۴۰ روزه قیمتی

    «دنیای‌اقتصاد»- محمدحسین بابالو: بازار محصولات پتروشیمیایی در بورس‌کالا در شرایط متعادلی قرار دارد و هفته گذشته به‌رغم داده‌های جانبی گسترده، اما تکانه‌های بزرگی در این بازار مشاهده نشد. رشد قیمت‌های پایه محصولات پتروشیمی در بورس‌کالا موجب شد « شاخص قیمت‌های محصولات پلیمری دنیای‌اقتصاد» موسوم به DEPPI رشد جدی داشته باشد که البته به معنی تداوم این روند افزایشی برای مهم‌ترین شاخص قیمتی در بازار پلیمرها نیست.
  • بازار ٤٤ هزار میلیارد ریالی بورس‌کالا در سال ٩٨

    به گزارش «کالاخبر»، قرارداد آتی زعفران درحالی از دوم خردادماه ۱۳۹۷ در بورس‌کالای ایران راه‌اندازی شده است که نگاهی به آمارها نشان از استقبال سرمایه‌گذاران از این قراردادها دارد. به‌طوری‌که آمارهای معاملاتی نشان می‌دهد زعفران نگین در بازار مشتقه بورس‌کالای ایران با بیش از ۲ میلیون و ۹۶۳ هزار قرارداد منعقده و ثبت ارزشی بیش از ۳۰ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ در کانون توجه بازیگران بازار آتی بوده است.
  • افزایش سرمایه بیش از ۶۰ درصدی فولادمبارکه

    گروه بنگاه‌ها: مجمع فوق‌العاده شرکت فولادمبارکه اصفهان روز چهارشنبه و با حضور سهامداران حقیقی و نمایندگان سهامداران حقوقی شرکت، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس اوراق بهادار تهران با هدف تصویب افزایش سرمایه شرکت از ۱۳۰هزار میلیارد ریال به ۲۰۹ هزار میلیارد ریال در محل سالن نگین نقش جهان برگزار شد. به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، در این مجمع که با حضور اکثریت ۴/ ۶۳ درصدی سهامداران رسمیت یافت، پس از انتخاب اعضای هیات‌رئیسه حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت به‌عنوان رئیس جلسه، مولوی نماینده سازمان ایمیدرو و مختاری نماینده شرکت بهسازان انرژی تدبیرزنگان به‌عنوان ناظر مجمع و جوانبخت معاون اقتصادی و مالی شرکت به‌عنوان دبیر جلسه انتخاب شدند.

بیشتر

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر